خوش آمدید

تکمیل واحد های مسکونی و دیوار های حفاظتی در دلوار

موضوعات : سیاسی

تکمیل  واحد های مسکونی و دیوار های حفاظتی  ساحل در دلوار  -خبرگزاری ساحلی : فرماندار تنگستان گفت: عملیات دیوارکشی ، روشنایی کامل معابر، ایجاد خطوط تلفن ثابت و آسفالت ۳۰۰ واحد مسکونی خیر ساز و مسکن مهر در تنگستان امسال تکمیل می‌شود.


به گزارش خبرگزاری ساحلی، غلامرضا ترک زاده  ظهر امروز در جلسه ای با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیران حوزه آن اداره کل در محل فرمانداری تنگستان تشکیل شد اظهارکرد : فلسفه وجودی تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان حضرت  امام راحل برای تامین مسکن  محرومان، مستضعفین و نیازمندان در سطح کشور بود درسالهای اخیر نیز این نهاد انقلابی  علاوه بر تامین مسکن وایجاد طرح‌های روستایی به تغییر بافت کالبدی روستاها ، اصلاح بهبود عبور و مرور و شبکه‌های معابر و روشنایی و تحقق سایرکاربریها پرداخته است .

ترک زاده  به مشکلات مسکن مهر و خیرساز اهرم اشاره و بیان کرد :   300 واحد مسکن مهروخیرسازدر شهراهرم احداث شده اما متاسفانه به خدمات عمومی اعم ازدیوارکشی اطراف ، روشنایی کامل معابر، ایجاد خطوط تلفن ثابت و آسفالت معابرتوجه نشده است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن درروستای کناربابایی وشهر دلوار مسکن برای محرومین ساخته ونیمه تمام رها شده خاطرنشان کرد: تعداد زیادی مسکن به صورت انبوه درروستای کناربابایی و دلواردردوطبقه احداث شده که بصورت نیمه تمام است و با متوقف شدن عملیات ساختمانی  آنها مصالح بکار رفته بصورت تدریجی درحال فرسایش  عوامل طبیعی است.

فرماندارتنگستان به ناقص  و ناتمام بودن  دیوارهای حافظتی درسواحل روستاهای بخش دلوار اشاره  وخواستار  ادامه کار  و تعجیل در فعالیت مجدد این پروژه شد.


  • 846 بازدید
  • 0 نظر