خوش آمدید

تودیع و معارفه سه فرماندار جدید استان

پس از انتصاب فرمانداران شهرستان های بوشهر ، تنگستان ، دشتستان و عسلویه فرمانداران جدید شهرستان های دیلم ، دیر و گناوه در این هفته به شهرستان های جنوبی و شمالی استان می روند تا ترکیب سه فرمانداری جم و کنگان و دشتی به سال آینده موکول شود .


به گزارش ساحلی به نقل ازسوک ، پس از انتصاب فرمانداران شهرستان های بوشهر ، تنگستان ، دشتستان و عسلویه  فرمانداران جدید شهرستان های دیلم ، دیر و گناوه در این هفته به شهرستان های جنوبی و شمالی استان می روند تا ترکیب سه فرمانداری جم و کنگان و دشتی به سال آینده موکول شود .

بر اساس این گزارش ، از امروز بخشی دیگر از انتصاب فرمانداران جدید شهرستان های جنوبی و شمالی استان رقم می خورد تا در آستانه سال نو شاهد حضور چهره های جدیدی در سطح این شهرستان ها به عنوان نمایندگان عالی دولت باشیم .

خبرهای دریافتی حاکی از انتصاب یدالله قائدی به عنوان فرماندار دیلم در روز شنبه 17 اسفندماه ( امروز ) ، حمزه اعتماد به عنوان فرماندار دیّر در روز 18 اسفندماه ( یک شنبه ) و  عبدالنبی یوسفی به عنوان فرماندار گناوه در روز 19 اسفندماه ( دوشنبه ) است .

پیش از این کاظمی ، زارع  و حبیبی منش در فرمانداری های دیلم ، دیر و گناوه مشغول بوده اند .

گفته می شود به دلیل نزدیکی به روزهای پایان سال انتخاب فرمانداران جم ، کنگان و دشتی به بعد از تعطیلات نوروز در سال آینده محول شده است .


  • 657 بازدید
  • 0 نظر