خوش آمدید

تقدیر از معلمان در جائینک بخش دلوار برگزار شد

رفیعی پور فرماندار تنگستان:

محور اصلي آموزش و پرورش، گسترش و تکامل علم ، معرفت و اطلاعات است.


به گزارش خبرساحلی،آیین سپاس معلمان روستاهای جائینک ،علی آباد،ملگب، حاجی آباد بخش دلوار با حضور فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تنگستان،بخشدار و ریاست آموزش و پرورش دلوار و دیگر مسئولین، مردم و فرهنگیان در مسجد النبی ص روستای جائینک توسط شورای اسلامی و دهیاری این روستا برگزار شد.

فرماندار تنگستان در این آئین  ضمن گرامی داشت یاد و خاطر علامه شهید مرتضی مطهری وتبریک هفته گرامیداشت مقام معلم اظهارداشت:حيات جامعه انساني تعليم و تربيت است و جامعه، زماني به اهداف خود مي رسد که از طريق توسعه انساني مسير را هموار كند؛به همين دليل گفته شده انسان ها همانطور زندگي مي كنند كه تعليم ديده اند .
مقام عالی دولت در شهرستان افزود : پیشرفت ، تثبيت و تداوم هرگونه توسعه و تحول ، سرمايه گذاري در بخش نيروي انساني و توسعه منابع انساني است .
وی با بیان اين مطلب که محور اصلي آموزش و پرورش، گسترش و تکامل علم ، معرفت و اطلاعات است بيان داشت : آموزش ريشه همه توسعه ها بوده و موجب ارتقا ، كيفيت و بهبود همه مهارت ها و استعدادهاي انساني مي شود همچنين سبب تشكيل سرمايه انساني در جامعه و روند توسعه و پيشرفت زمينه هاي اقتصادي ، اجتماعي و سياسي را در بر دارد .
وی افزود : باید در کنار ارج گذاشتن به جایگاه معلمی  به مسائل ومشکلات حوزه معلمی هم توجه شود امروز اگر معلم وارد کلاس شود  باید تمام فکر و ذکرش صرف  تعلیم و تربیت نماید نه اینکه مهمترین دغدغه اش معیشت  باشد.
رفیعی پورخاطرنشان کرد : همینطور که تعلیم و تربیت بزرگترین نقش در جامعه دارد باید به حوزه معیشت فرهنگیان بعنوان بزرگترین دغدغه امروز این قشر توجه بیشتر شود.

 

در پایان این مراسم از معلمان،بازنشسته ها و کارگران نمونه این روستاها تقدیر بعمل آمد.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 14 ارديبهشت ماه 1398
  • 399 بازدید
  • 0 نظر