خوش آمدید

تغییر معاون عمرانی استانداری بوشهر/ پایان حضور پیمانکاران غیربومی در استان بوشهر

اختصاصی خبر ساحلی ؛
تغییر معاون عمرانی استانداری بوشهر/ پایان حضور پیمانکاران غیربومی در استان بوشهر

خبر ساحلی: براساس شنیده ها دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر در چند روز آینده شاپور رستمی معاون عمرانی استانداری بوشهر را تغییر خواهد داد.

به گزارش  خبر ساحلی:، براساس شنیده ها دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر در چند روز آینده شاپور رستمی معاون عمرانی استانداری بوشهر را تغییر خواهد داد.

بر این اساس، تاکنون چند گزینه بومی استان بوشهر برای جایگزینی رستمی مطرح می باشند.

شاپور رستمی که از نیروهای غیربومی استان بوشهر محسوب می شود، در زمان همشهری اش فریدون حسنوند آخرین استاندار بوشهر در دولت دهم به این منصب رسید.

از زمانی که رستمی به عنوان معاون عمرانی استانداری بوشهر منصوب شد، بویژه در زمان استانداری حسنوند وی عملکرد خوبی از خود بجای نگذاشت.

به عنوان مثال می توان به افتتاح زود هنگام و ناتمام برخی پروژه های عمرانی در روزهای پایانی استانداری حسنوند بویژه رفیوژ های غیر استاندارد شهری بوشهر، چراغانی بیش از حد شهر بوشهر و دیگر شهرهای این استان، گذر غیر استاندارد 75 متری بوشهر(با بارش اولین باران آسفالت های آن از بین رفت)، افتتاح شتابزده بیمارستان شهید گنجی برازجان و بیمارستان خلیج فارس بوشهر که پس از چند روز از افتتاح آن بر اثر زلزله و بارندگی دچار خساراتی شدند، اشاره نمود.

از دیگر مسائلی که از زمان حضور رستمی در گوشه و کنار شنیده می شد، استفاده از پیمانکاران غیربومی است. این پیمانکاران پروژه های در دست گرفته را با پایین ترین کیفیت و با نواقص بیشمار به اتمام می رساندند.

این روزها به نظر می رسد با تصمیم استانداری بوشهر رستمی جای خود را به یک نیروی بومی خواهد داد.

 

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 7 ارديبهشت ماه 1393
  • 833 بازدید
  • 0 نظر