خوش آمدید

تغییر ریس اداره کار استان بوشهر

پس از تغیرات گسترده در حوزه مدیران ستادی استانداری و فرمانداران استان ، در سومین موج تغییرات دقایقی پیش مدیرکل اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی استان تغییر کرد تا معاون وی به عنوان جایگزین در صدر این سازمان در استان قرار گیرد .


به گزارش ساحلی به نقل از سوک ، موج سوم تغییرات در دولت یازدهم با بدنه مدیرتی دستگاه های اجرایی سرایت کرد .

بر اساس این گزارش ، پس از تغییرات گسترده در حوزه مدیران ستادی استانداری و فرمانداران استان ، در سومین موج تغییرات دقایقی پیش مدیرکل اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی استان تغییر کرد تا معاون وی به عنوان جایگزین در صدر این سازمان در استان قرار گیرد .

حسین حیدری در حالی تا چند روز آینده ساختمان آجری اداره کار ، تعاون ورفاه اجتماعی استان را ترک و سکان هدایت را به حمیدرضا پناه می سپارد که در طول هشت سال گذشته منشاء خدمات گسترده ای در استان در سمت هایی مانند رئیس بنیاد شهید شهرستان بوشهر ،مدیرکل مالی اداری ومدیر کل دفتر روستایی استانداری بوشهر، فرمانداری تنگستان و اداره کل کار ، تعاون و امور اجتماعی استان شده بود .

وی متولد سال 1347 از روستای دویره تابع بخش مرکزی بوشهر، کارش را از شهرداری شروع کرد مدتی نیز در سازمان تبلیغات اسلامی مسئولیت داشت، بیش از ده سال معاونت فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر را عهده دار بود، ریاست بنیاد شهید بوشهر از دیگر مسئولیت های اوست، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت است و در برخی از مراکز آموزشی استان هم تدریس می کند و یک سال داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته است.

گفتنی است به احتمال فراوان در روز چهارشنبه این هفته یا اوائل هفته آینده مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم این دستگاه اجرایی برگزار می شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 17 اسفند ماه 1392
  • 852 بازدید
  • 0 نظر