خوش آمدید

تعجب امام جمعه خورموج از اظهارات پورفاطمی

تعجب امام جمعه خورموج از اظهارات پورفاطمی


تعجب امام جمعه خورموج از اظهارات پورفاطمی

بنده از آقای پورفاطمی در عجبم که که ایشان با داشتن خانواده ای متدین و سبقه بالای تدین ایشان و جد بزرگوارشان این گونه مباحث را مطرح می کنند و پیگیر چنین مسائلی می شوند.

 

ساحلی : حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین مصلح امام جمعه شهر خورموج در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه حفظ حجاب موجبات ارامش و امنیت افراد جامعه را سبب می شود اشاره ای نیز به اظهارات اخیر اقای پورفاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در واکنش به طرح تفکیک جنسی در شهرداری تهران داشت و ضمن اعتراض شدید به گفته های وی این اظهارات را به دور از شان یک سید والامقام و نیز نماینده مردم دشتی و تنگستان نامید.

 وی در ادامه اظهار داشت: امیدواریم نماینده ی مردم دشتی و تنگستان نیز همسو با 200 نماینده ی دیگر مجلس- که از این طرح دفاع کرده بودند- گام بردارد و از این طرح دفاع نماید.

عبدالحسین مصلح ضمن انتقاد و اظهار تعجب و شگفتی از گفته نماینده دشتی و تنگستان آن را مغایر با شئونات خانوادگی و روابط اجتماعی در شهرستان دشتی خواند و گفت:بنده از آقای پورفاطمی در عجبم که که ایشان با داشتن خانواده ای متدین و سبقه بالای تدین ایشان و جد بزرگوارشان این گونه مباحث را مطرح می کنند و پیگیر چنین مسائلی می شوند.

لازم به ذکر است که هفته گذشته در پی دادن پیشنهاد و اجرای طرح تکریم بانوان در شهرداری تهران که با موافقت و امضای نزدیک به 200 نماینده ی مجلس هم همراه بود جناب حجت الاسلام پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به مخالفت و انتقاد با این طرح پرداخته و آن را مغایر با آزادی خواندند.

نکته جالب توجه آن است که اکثر کارکنان شهرداری تهران ائم از زن و مرد با این طرح شهردارکاملا موافق هستند و آن را طرحی برای افزایش راندمان کاری در مجموعه شهرداری می دانند.

اما در آخر ذکر این نکته لازم است که انتظارمی رود نماینده محترم دشتی و تنگستان که خود از متدینین و سادات ذوالاحترام این شهرستان به شمار می آینددر پیگیری و بسط چنین طرح هایی که باعث افزایش امنیت زنان در جامعه می شود خودجوش عمل کرده و با اظهارات گاه از سر غفلت خود ؛راه را برای سوء استفاده گران از اظهارات ایشان در شهرستان و استان باز نگذارند.

استان


  • 695 بازدید
  • 0 نظر