خوش آمدید

تحویل سه میلیارد ریال گمشده به صاحبش/عکس

تحویل سه میلیارد ریال پول گمشده به صاحبش!+عکس


مجید مودی یکی از کارکنان بخش خدماتی پایانه این فرودگاه پس از رویت کیف دستی در حرکتی خداپسندانه آن را برای پیدا کردن صاحبش، به پلیس فرودگاه تحویل داد.

یکی از کارکنان بخش خدماتی فرودگاه بیرجند کیف دستی گمشده حاوی سه میلیارد ریال وجه نقد را پس از پیدا کردن به صاحبش برگرداند.

ˈمجید مودیˈ روز پنجشنبه در این خصوص گفت: حین انجام وظیفه در پایانه فرودگاه متوجه یک کیف دستی شدم که حاوی سه میلیارد ریال وجه نقد بود.

وی ادامه داد: جریان را به مدیر پایانه فرودگاه گزارش کردم و کیف توسط پلیس فرودگاه به صاحبش برگردانده شد.

تحویل سه میلیارد ریال پول گمشده به صاحبش

او انگیزه خود را از این اقدام رضای خدا و کسب روزی حلال ذکر و بیان کرد: حدود 9 سال است در بخش خدماتی پایانه فرودگاه بیرجند مشغول کار هستم.

مدیر پایانه فرودگاه بیرجند هم ضمن تایید این خبر  گفت: یکی از کارکنان بخش خدماتی پایانه این فرودگاه پس از رویت کیف دستی در حرکتی خداپسندانه آن را برای پیدا کردن صاحبش، به پلیس فرودگاه تحویل داد.

ˈعبدالحسین بهدانی پورˈ افزود: مالباخته نیز که با پرواز تهران به بیرجند سفر کرده بود پس از ساعاتی هراسان به فرودگاه بیرجند مراجعه و کیف گمشده خود را دریافت کرد.

وی گفت: یابنده این کیف، هیچ وجه نقدی را در قبال پیدا کردن آن از مالباخته طلب نکرد و انگیزه خود را برای بازگرداندن کیف فقط رضای خدا ذکر کرد.

او ادامه داد: این جریان در سومین روز از ایام نوروز امسال در فرودگاه بیرجند رخ داد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 9 فروردين ماه 1393
  • 639 بازدید
  • 0 نظر