خوش آمدید

بیماران بیمارستان شهدای خلیج فارس 10 درصد هزینه درمانی را پرداخت می‌کنند

موضوعات : پزشکی و سلامت

رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر:
بیماران بیمارستان شهدای خلیج فارس 10 درصد هزینه درمانی را پرداخت می‌کنند

رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: بیمارانی که در این بیمارستان بستری می‌شوند فقط 10 درصد از هزینه درمانی خود را پرداخت می‌کنند.
خبرگزاری فارس: بیماران بیمارستان شهدای خلیج فارس 10 درصد هزینه درمانی را پرداخت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری  ساحلیاز بوشهر، دکتر فرهاد عباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال سیاست‌های کلی نظام سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طرح جامعی در خصوص بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به بیماران تهیه و تنظیم کرد و به تمام بیمارستان‌های تحت پوشش وزارت بهداشت ارسال شده که از 15 اردیبهشت در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر این طرح آغاز شده است.

متخصص عفونی و طب گرمسیری اضافه کرد: در صورت بستری شدن در بیمارستان تمامی خدمات تشخیصی، درمانی، آزمایشگاهی، رادیولوژی و کلیه خدماتی که در حین بستری دریافت می‌کنند در هنگام ترخیص فقط 10 درصد هزینه را پرداخت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: بیمارانی که از بیمه خدمات درمانی روستایی با سیستم ارجاع در بیمارستان بستری می‌شوند، فقط پنج درصد هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس اظهار داشت: بسته‌های دیگری نیز برای حمایت از پزشکان که در مناطق محروم مشغول به خدمت‌رسانی هستند، برای ماندگاری بیشتر آنها و افزایش کیفیت و کمیت کار آنها و در نهایت رسیدگی بیشتر به بیماران در نظر گرفته شده است.

عباسی اضافه کرد: تمامی وسایل مصرفی کاشتنی بیماران مانند لنز و وسایل ارتوپدی نیز توسط بیمارستان تهیه می‌شود و تمام خدمات آزمایشگاهی، سی. تی. اسکن و سونوگرافی بر عهده بیمارستان است که بیمار فقط 10 درصد از کل هزینه‌ها را پرداخت خواهد کرد.

این مقام مسئول بیان داشت: برای ترویج فرهنگ زایمان طبیعی انجام این خدمت در بیمارستان شهدای خلیج فارس کاملاً رایگان است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارانی که فاقد دفترچه بیمه هستند و به بیمارستان مراجعه می‌کنند هماهنگی‌های که با سازمان‌های بیمه گر (بیمه سلامت ایرانیان) انجام می‌شود و بیمار بر روی تخت بیمارستان بیمه می‌شود و از خدمات بهره‌مند می‌شوند.


  • 699 بازدید
  • 0 نظر