خوش آمدید

بوشهری با نام بلند آوازه دلوار و زادگاه مقاومت

رییس جمهور در سخنرانی خود در موزه رئیسعلی دلواری در خصوص درخواست امام جمعه این شهر برای ارتقا بخش دلوار تنگستان به شهرستان گفت: این موضوع توسط وزیر کشور بررسی و در صورت دارا بودن شاخص ها، به عنوان یکی از مصوبات این سفر اعلام می شود.


به گزارش خبر ساحلی، در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به دلوار وعده حجت الاسلام و المسلمین رئیسی کام دلواری‌ها، تنگسیریهای و تنگستانی های با اصالت را در اول ماه ربیع شیرین و کام چند تن محدود را تلخ نمود.

شایان ذکر است شهرستان شدن بخش دلوار باعث ارتقا خدمات مطلوب به مردم دو بخش مرکزی و دلوار خواهد شد.

با پیگیری مسئولین محلی و مدیریت استان و کشوری مطالبه به حق مردم بخش دلوار پیگیری و این امر مهم شیرین اتفاق خواهد افتاد.

نیازهای مردم دو بخش با مدیریت مجزا و نیروی کاری بیشتری با این حجم کاری و گستردگی شهرستان تنگستان برطرف خواهد شد.

اگر این امر مهم زودتر اتفاق می‌افتاد الان تل سیاه از بخش مرکزی و عالیشهر و بندر لاور از دلوار جدا نمیشد.

نارضایتی مردم در حوزه آب و مخابرات و دیگر ادارات در بخش دلوار کمتر بود.

هر اداره مستقل در بخش دلوار (آموزش پرورش،کمیته امداد،شیلات،اداره بنادرو...) کمترین مشکلات را برخوردار بوده و همیشه موفقیتهای استانی و ملی را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

مردم دوبخش تنگستان آگاهانه برای پیشرفت و آبادانی، همدیگر را حمایت کنند که این امر مهم قطعا به سود مردم خواهد بود.

نقش علما و خانواده محترم شهدا ،امام جمعه ،شورای شهر و بخش دلوار و نخبگان در این سفر که مطالبه مردم بخش را بیان نمودند تقدیر مشود.

از معاون سیاسی استانداری ،فرمانداری تنگستان،بخشدار و شهرداری دلوار و دیگر عزیزان جهت برنامه ریزی در این سفر و تامین امنیت توسط سپاه امام حسین ع دلوار و نیروی انتظامی شهرستان تنگستان تقدیر می‌کنیم.

در سفر ریاست محترم جمهور به شهر دلوار در منزل و موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری نمایشگاه صنایع دستی از طرف دفتر روستایی استانداری بوشهر برگزار شد که نقش بندر عامری در حوزه گردشگری چشمگیر بود.

گزارش تصویری:


  • 2528 بازدید
  • 0 نظر