خوش آمدید

بزرگراه بوشهر- برازجان تا سه راهی دلوار شش خطه می‌شود

موضوعات : گوناگون و مختلف

مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر:بزرگراه بوشهر- برازجان تا سه راهی دلوار شش خطه می‌شود :خبرگزاری ساحلی: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: فاز نخست شش خطه شدن بزرگراه بوشهر - برازجان امسال با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به طول ۱۵ کیلومتر اجرا شده است.
 


مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر:

بزرگراه بوشهر- برازجان شش خطه می‌شود

خبرگزاری ساحلی: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: فاز نخست شش خطه شدن بزرگراه بوشهر - برازجان امسال با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به طول ۱۵ کیلومتر اجرا شده است.

علیرضا صفایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ساحلی در بوشهر، با بیان اینکه بزرگراه بوشهر – برازجان برای تردد پنج‌هزار خودرو در شبانه‌روز طراحی شده اظهار کرد: اکنون میزان تردد دراین محور به بیش از25 هزار تردد افزایش یافته که لزوم شش خطه شدن این محور در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اکنون روسازی فاز نخست این طرح به طول 15 کیلومتر انجام شده افزود: فاز نخست شش خطه شدن مسیربوشهر- برازجان   از بوشهر تا سه راهی دلوار در حال اجرا است که برای این طرح 120 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اینکه میزان فشاربر روی بزرگراه بوشهر – برازجان پنج‌هزار پوند طراحی شده گفت: اکنون این فشار باتوجه به افزایش تردد به 18 هزار پوند رسیده که نیاز شش خطه شدن این مسیر را دو چندان کرده است.

صفایی افزایش ارتقا ایمنی در مسیر بوشهر – برازجان را از اهداف اجرای طرح شش خطه شدن این مسیر دانست و گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک و حساس بوشهر برای حفظ و نگه‌داری از سرمایه ملی  محورهای مواصلاتی اجرای طرح شش خطه بوشهر – برازجان در دستور کار قرار گرفته است.

وی طول محور بوشهر- برازجان را 65 کیلومتر اعلام و تصریح کرد: برای شش خطه شدن محور یاد شده چهار قطعه طراحی شده که امسال قطعه نخست آن به طول 15 کیلومتر در حال اجرا است که روند اجرایی مطلوبی دارد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 5 خرداد ماه 1393
  • 659 بازدید
  • 0 نظر