خوش آمدید

برگزاری دوره آموزشی پشتیبانی در عملیات توسط جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان

علی امیرنژاد رییس جمعیت هلال احمر تنگستان:

نجاتگران و امدادگران باید همواره دانش و اطلاعات امدادی خود را ارتقاء دهند تا در هنگام بروز حوادث عملکرد بهتری داشته باشند.به گزارش خبر ساحلی ، در راستای اهداف آموزشی جمعیت هلال احمر،دوره آموزشی پشتیبانی در عملیات برای 35 نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر تنگستان،در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر تنگستان برگزار گردید.

مدرس این دوره احمد عبدالهی از ایثارگران با سابقه ی جمعیت هلال احمر بود و در این دوره سرفصل های لجستیک،ترابری،ارتباطات و انبار در 24 ساعت برای فراگیران تدریس شد.

علی امیرنژاد رییس جمعیت هلال احمر تنگستان با حضور در جلسه ی پایانی دوره ی آموزشی مذکور با تشکر از حضور مشتاقانه نجاتگران و امدادگران در این دوره ،برادامه ی برگزاری آموزش های تخصصی برای نجاتگران و امدادگران تاکید کرد و گفت: نجاتگران و امدادگران باید همواره دانش و اطلاعات امدادی خود را ارتقاء دهند تا در هنگام بروز حوادث عملکرد بهتری داشته باشند.


وی افزود: در هفته ی پدافند غیر عامل با همکاری سپاه امام علی(ع) اهرم و امام  حسین(ع) دلوار و همچنین آموزش و پرورش اهرم و دلوار در 4 مدرسه پسرانه و 3 مدرسه ی دخترانه تعداد850 نفر از دانش آموزان شهرستان را آموزش های امدادی داده است و در مدارس یاد شده مانورهای اطفای حریق نیز برگزار کرده است.


 


  • 974 بازدید
  • 0 نظر