خوش آمدید

برپایی نمایشگاه بهاره در تنگستان

در آیینی با حضور مردم و مسوولان شهرستان تنگستان نمایشگاه بهاره روز شنبه در شهر اهرم گشایش یافت.


به گزارش ساحلیبه نقل از دلیران تنگستان؛فرماندار تنگستان دراین آیین گفت: دستگاه های اجرایی شرایطی را فراهم کنند که مردم در نزدیکی به ایام نوروز بتوانند مایحتاج خود را با قیمتی مناسب در این نمایشگاه خریداری کنند.

غلامرضا ترک زاده افزود: آنچه توقع می شود این است که تخفیف های این نمایشگاه از 20 درصد هم فراتر رود که با این امر امکان خرید برای مردم راحت تر می شود.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه 90 غرفه وجود داد که برای مدت 10 روز گشایش یافته و در این مدت ارزیابی می شود اگر مردم گرایش بیشتری به خرید داشتند این مدت زمان تمدید خواهد شد.

رییس اداره صنعت و معدن و تجارت تنگستان نیز گفت: در این نمایشگاه برنج، مرغ، تخم مرغ، پوشاک، بدلیجات، کیف و کفش، محصولات فرهنگی و غیره با 15 تا 20 درصد تخفیف به فروش می رسد.

حسین مجدنیا افزود: سعی شده اغلب کالاهای موجود در این نمایشگاه به صورت عرضه مستقیم یعنی از تولید به مصرف باشد.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه از سوم تا 12 اسفند درجوار گلزار شهدای گمنام اهرم در دو نوبت صبح و عصر برای عموم مردم گشایش یافته است.

مجدنیا در باره توزیع سبد کالا حمایتی دولت در شهرستان تنگستان گفت: تاکنون سبد کالای حمایتی دولت بین هشت هزارو500 خانوار شهرستان تنگستان توزیع شده و این روند در شهرهای اهرم دلوار و آباد در دست توزیع است.


  • 7450 بازدید
  • 1756 نظر