خوش آمدید

برنامه های ایام فاطمیه در دلوار همانند تاسوعا و عاشورا پرشورگرفته شود

برنامه های ایام فاطمیه همانند تاسوعا و عاشورا پرشورگرفته شود

مسئول بسیج مداحان دلوار اعلام کرد: در آستانه ایام سوگواری بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) بار دیگر شاهد برگزاری مراسمات ایام فاطمیه در بحش و شهر دلوار .....


به گزارش ساحلی ، بسیج مداحان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه ، حضرت فاطمه را (س) پشتوانه‌ای گرانسنگ برای پیامبر اسلام معرفی کرد.

در بیانیه
بسیج مداحان که به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) صادر شده، آمده است: در آستانه ایام سوگواری بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) بار دیگر شاهد
 برگزاری مراسمات ایام فاطمیه در بحش و شهر دلوار که این فاطمیه باید همانند تاسوعا و عاشورا پر شور گرفته شود هستیم
در بخش دیگری از این بیانیه قید شده است: حضرت فاطمه زهرا (س) یگ الگوی ادب و اخلاق و انسان سازی  برای اشرف مخلوقات است و همسری نمونه و باوفا برای حضرت علی (ع) به شمار می‌رود که نقش بی‌نظیری در تجلی انوار الهی در زمین خاکی دارند.

این بیانیه می‌افزاید: بسیج مداحان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت ام ابیها (س) از آحاد مردم عاشق اهل بیت عصمت و طهارت و همیشه در صحنه بخش و شهر دلوار دعوت می‌کند در برنامه‌ها و مراسم‌های این مناسبت بزرگ شرکت فعال داشته و شاهد حضور مردم ولایتمدار سراسربخش و شهر دلوار در مراسم عزاداری  در روستاها و شهر دلواردر روز پنجشنبه 14 فروردین باشیم.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 11 فروردين ماه 1393
  • 605 بازدید
  • 0 نظر