خوش آمدید

بررسی مشکلات اشتغال توسط بخشداردلوار در بخش

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *هدف از مسئولیت در  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم در راستای فرامین مقام  معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری ، و در جهت رفع مشکلات آنان در تمامی حوزه ها خواهد بود.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ، عبدالرضا عالی پور در جلسه ای که جهت بحث و تبادل نظر و رفع موانع و مشکلات پیش آمده در گمرک بوالخیر که با حضور مسئولین گمرک و فرماندهان مرزبانی و تعاونی لنج داران بوالخیر تشکیل شده بود حضور یافت .
ایشان در این نشست بیان داشتند: انتظار ما این است که نگرانی مردم بخش دلوار، در حوزه اشتغال سنتی و دیرینه این دیار که برخی مواقع بوجود می‌آید برطرف شود.
ایشان تاکید نمودند: اختلاف نظر و تفسیرهای متفاوت از برخی قوانین و مقررات ، نباید به عاملی جهت توقف فعالیت اقتصادی متعارف ، دلسردی مردم و موجبات بیکاری قشر زحمت کش کارگر در گمرکات بخش گردد .
بخشدار دلوار ضمن تشکر از همه عوامل و مسئولین و ناظرین دخیل در امر کالای همراه ملوان ، گفت ؛ ضرورت دارد هماهنگی و نظارت بین دستگاهی ، در جهت تسهیل امورات مردم مثل گذشته انجام پذیرد.  
وی افزودند: امید این داریم که با شفافیت قانون کالای همراه ملوان که مصوب گردیده است ، عمده مشکلات این حوزه حل و فصل گردد.
عالی پور در پایان اظهار داشت ؛ دیدگاه مسئولین استانی و شهرستانی خصوصا استاندار محترم توجه به مشکلات معیشتی مردم است که این مهم نیز به یقین مورد اهتمام همه مسئولین استان و شهرستان تنگستان و بخش دلوار بوده و خواهد بود.

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 126 بازدید
  • 0 نظر