خوش آمدید

برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم

برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم


انتقاد شدید امام جمعه عسلویه از فرماندار این شهر:
تأسف می خورم، جلسه قرآن در عسلویه را به هم می زنند و بی حرمتی به قرآن می کنند/ اگر راه را بلد نیستید، مشورت بگیرید/ برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم

امام‌جمعه عسلویه خطاب به فرماندار گفت: تأسف می‌خورم، مسئولین اجرایی به‌جایی اینکه برای جلسه قرآن برنامه‌ریزی کنند، بیایند جلسه قرآن را به هم بزنند و بی‌حرمتی به قرآن کنند.

 حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد امام‌جمعه عسلویه، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع فرهنگیان، گفت: آینده دنیای ما و جامعه ما به آموزش‌وپرورش و فرهنگیان وابسته است و هیچ دستگاهی نداریم به این اهمیت و عظمت باشد.

وی تأکید کرد: دنیا می‌داند ایران اسلامی دارای قدرت و عظمت  است این تحریم‌ها و مشکلات بر هر کشوری وارد می‌شد از پا می‌افتاد اما نظام ما پیشرفت کرده است.

امام‌جمعه عسلویه خطاب  به تیم مذاکره‌کننده، بیان کرد: تیم مذاکره‌کننده زیر تهدید هیچ گفتمانی را نپذیرند ملت ایران به خاطر زیر بار زورگویی نمی‌رود و همه تحریم و دشمنی را تحمل می‌کند و از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهیم  هیبت و عظمت نظام را نشکند.

سازمان‌های بین‌المللی به خواب‌رفته‌اند

حجت‌الاسلام هاشمی گفت: سازمان‌های بین‌المللی به خواب‌رفته‌اند، نامردی و بی‌انصافی حدی دارد عربستان خبیث مثل رژیم صهیونیستی کودک کش دارد در یمن جنایت می‌کند.

وی خطاب به سازمان‌های بین‌المللی گفت: اگر به رژیم صهیونیستی حمله می‌شد ساکت بودید، الآن کر وکور شدید،چرا حیوان صفت شدید شما ادعای انسان بودن دارید؟ بدون دلیل به یک کشور همسایه، یک کشوری را که خواهان آزادی و اداره کشورشان هستند به خاک و خون می‌کشد.

خطیب نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: در جلسه‌ای که با شوراها، دهیاران و شهرداران داشتیم مشکلاتی از قبیل مشکل آب، اشتغال، آلودگی هوا را مطرح کردند، سفره اشتغال پهن‌شده حیف است مردم این منطقه بی‌بهره باشند.

چرا نباید از این معلمان تجلیل شود و با آنها این‌جور برخورد کنند

حجت‌الاسلام هاشمی ادامه داد: مشکل آب باید باتدبیر حل شود و نباید عوام‌فریبی کرد و بحث شهر شدن بید خون و چاه مبارک را مسئولین پی گیری کنند .

امام‌جمعه عسلویه خطاب  به فرماندار گفت: تأسف می‌خورم، مسئولین اجرایی به‌جایی اینکه برای جلسه قرآن برنامه‌ریزی کنند، بیایند جلسه قرآن را به هم بزنند و بی‌حرمتی به قرآن کنند.

وی ادامه داد:  چرا باید یک نفر بیاید و تشنج ایجاد کنند و به معلمان بی‌حرمتی کند؛ معلمان در این منطقه خوشان در سختی و مشکل هستند، معلم نمونه، معلم بسیجی و ایثارگر زحمت می‌کشد چرا نباید از این معلمان تجلیل شود و با آنها این‌جور برخورد کنند.

برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم

حجت‌الاسلام هاشمی تأکید کرد: مگر در این منطقه فقط همین یک سالن منطقه ویژه هست که باید دو جلسه در یک‌زمان در آن برگزار شود، این چه برنامه‌ریزی هست برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم.

خطیب نماز جمعه عسلویه ادامه داد: جلسه قرآنی تعطیل شود و مراسم تجلیل از  معلمان انجام نگیرد و به آن‌ها بی‌حرمت شود، اگر راه را بلد نیستید مشورت بگیرید از کسی ترس ندارم تا الآن آرام حرف زدم.

امام‌جمعه عسلویه اظهار داشت: چرا دروغ می‌گویید، چه معنی می‌دهد که به حرف خودتان اهمیت قائل نیستید، مدت کوتاه مدیریت و خدمت تمام می‌شود، عمر انسان هم تمام می‌شود، درست مدیریت کنید.

براساس این گزارش منبری ها، حجت‌الاسلام هاشمی گفت: ایران از این حزب و ‌گروهی گرایی دارد رنج می‌برد، ما فقط یک‌راه داریم و آن راه امام خامنه‌ای است وقتی نصیحت می‌کنیم  و حرفی می‌زنیم هدفی نداریم جز اینکه درد و مشکل مردم را بیان کنیم.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 19 ارديبهشت ماه 1394
  • 596 بازدید
  • 0 نظر