خوش آمدید

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای بانک مسکن در اهرم افتتاح شد

موضوعات : فرهنگی

مدرسه شهدای بانک مسکن با زیربنای ۱۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ساخته شده است.


به گزارش خبرساحلی ،مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای بانک مسکن اهرم در روز پنجشنبه مورخ۹ شهریور ماه ۱۳۹۶ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر شعب بانک مسکن استان، مدیر کل آموزش و پرورش و هیئت همراه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش تنگستان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در این آیین اظهار داشت: مدرسه شهدای بانک مسکن با زیربنای ۱۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ساخته شده است.

مرادی تصریح کرد: این مدرسه دارای محوطه ای به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و دیوار کشی به طول ۲۵۰ متر است و برای ساخت آن، ۳۵ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

وی مشارکت در امر مدرسه سازی را از ماندگارترین کارها دانست و افزود: محل تامین اعتبار برای این پروژه، تملک دارایی استان و بانک مسکن است و طرح، اجرا و نظارت آن به عهده اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوده است.

فرماندار تنگستان نیز در این آیین، ضمن قدردانی از این اقدام شایسته و خیرخواهانه و تشریح ویژگی های این آموزشگاه، مشکلات حوزه بهداشت و درمان را یادآور شد و از وزیر خواست با تخصیص اعتبار جهت ساخت درمانگاه تامین اجتماعی، نگرش ویژه ای به طرح تحول سلامت در این شهرستان داشته باشد.

عادل دهدشتی توجه به فنی حرفه ای را مهم دانست و گفت: اشتغال زایی در این خصوص، خدمت شایانی به مردم دو بخش مرکزی و ساحلی این شهرستان است که امید است در آینده ای نزدیک این توفیق، محقق شود‌.

گزارش تصویری:

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 11 شهريور ماه 1396
  • 828 بازدید
  • 0 نظر