خوش آمدید

بازسازی مقبره رئیسعلی دلواری در نجف اشرف

بازسازی مقبره رئیسعلی دلواری در نجف اشرف


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: این ستاد از زمان شروع بکار در استان بوشهر فعالیت همه جانبه‌ای در عرصه‌های بازسازی عتبات عالیات داشته و اکنون بازسازی مقبره رئیسعلی دلوار در نجف اشرف در دستور کار دارد.

،عبدالرضا مطاف در نشست با مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار استان بوشهر نقش مهم و ویژه‌ای در بازسازی ضریح خیمه‌گاه دارند اظهار داشت: ضریح خیمه‌گاه برای بازسازی از سال 1392 به استان بوشهر منتقل شد که مردم در ابعاد گوناگون مالی و معنوی مشارکت همه جانبه‌ای داشتند.

وی با اشاره به اینکه اکنون ضریح خیمه‌گاه در بوشهر مراحل پایانی ساخت آن طی می‌‌کند گفت: مردم در ساخت این ضریح کمک‌های نقدی و غیر نقدی فراوانی داشته‌اند که اکنن مراحل پایانی ساخت در حال انجام است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با قدردانی از حمایت‌های استاندار بوشهر و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: با توجه به فراهم بودن امکانات لازم در حمایت مردم و مسئولان از ساخت طرح‌های مختلف عتبات عالیات انتظار داریم پروژه دیگری برای ساخت به بوشهر معرفی شود.

وی، اظهار داشت: مردم مومن و متدین استان بوشهر همواره در کمک به عتبات عالیات نقش موثری داشته‌اند و در ساخت ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع) نیز همراهی ارزشمندی داشتند.

مطاف افزود: استاندار بوشهر و سایر مدیران استان نیز همکاری بسیار خوبی با این ستاد دارند و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر، از بازسازی مقبره شهید رئیسعلی دلواری خبر داد و تصریح کرد: شهید رئیسعلی دلواری از سرداران مبارزه با استعمار و استکبار است و با برنامه‌ریزی صورت گرفته، مقبره این شهید والامقام که در نجف اشرف قرار دارد بازسازی می‌شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 27 فروردين ماه 1394
  • 698 بازدید
  • 0 نظر