خوش آمدید

اولویت حل مشکلات آبرسانی در بخش دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:
کوچکترین مشکل در مبادی ورودی تامین آب بخش دلوار باعث کمبود و افت فشار  چندروزه در این بخش را در پی دارد.


به گزارش خبر ساحلی،نشست برطرف نمودن مشکلات حوزه آب دلوار با حضور بخشدار دلوار ،شورای اسلامی شهر و شهردار دلوار مدیر آبفا شهرستان تنگستان با معرفی مدیر جدید آبفا بخش دلوار در بخشداری دلوار انجام گرفت.

بخشدار دلوار با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب در بخش دلوار گفت:مطالبات شورا و شهرداری شهر دلوار و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش دلوار در حوزه آب توسط آبفا شهرستان تنگستان در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی شود.
ایشان افزودند :اداره آبفا شهرستان تنگستان معایب شبکه انتقال و توزیع آب را شناسایی و با همکاری مدیریت شهری و روستایی برطرف نماید .
وی بیان نمود: پیشرفت فیزیکی احداث مخزن 5 هزار مترمکعبی دلوار کند است که میطلبد با تسریع در اتمام این پروژه مشکلات اصلی در دخیره آب حل خواهد شد.

بخشدار دلوار در پایان افزودند: تمام حفاری ها در سطح شهر و روستا ها می بایست با هماهنگی شهرداری و دهیاری ها و سایر دستگاها ی اجرایی برق ، مخابرات و گاز در شهر و روستاها انجام گیرد.

در این جلسه ریاست شورای اسلامی شهر دلوار مطالعه جامع شبکه داخلی  آب شهر دلوار ، رفع  ایرادات شبکه آب  محله های  کم برخوردار از آب و  برنامه زمانبندی توزیع آب  را خواستار شدند.

در پایان از زحمات آقای جمالی سرپرست سابق آبفا شهر و بخش دلوار تقدیر و آقای زنگنه در این سمت معارفه شد.

گزارش تصویری:


  • 22 بازدید
  • 0 نظر