خوش آمدید

انتخابات آبرو و اعتبار نظام اسلامی است

حجت‌الاسلام علی زاهد دوست،انتخابات آبرو و اعتبار نظام اسلامی است و حضور باشکوه مردم در انتخابات نظام دینی را تقویت و توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان قسم‌خورده را نقش بر آب می‌کند.


 به گزارش خبرساحلی

خطبه نماز جمعه دلوار :

 حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دلوار با اشاره به برگزاری انتخابات اظهار داشت، انتخابات آبرو و اعتبار نظام اسلامی است و حضور باشکوه مردم در انتخابات نظام دینی را تقویت و توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان قسم‌خورده را نقش بر آب می‌کند.

وی بیان کرد، حضور فعال، باشکوه و توأم با بصیرت مردم در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح، توانمند، متعهد و پایبند به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی باعث امیدواری دوستداران انقلاب و خشم و نگرانی و ناامیدی دشمنان خواهد شد.امام‌ جمعه دلوار با اشاره به فرمایش مهم رهبری در دیدار با مردم انقلابی نجف‌آباد در آستانه انتخابات، بیان کرد: عقل سلیم و شرع مقدس به ما دستور می‌دهد از رهنمودهای رهبری اطاعت و به هشدارهای رهبری توجه کنیم و با توجه به شاخصی که امام راحل مشخص فرمودند، اگر جایی دشمن از مواضع شما تمجید و تعریف کرد باید در مواضع خود شک کنید، همه باید مراقب باشند سخن دشمن‌شاد کن نزنند و از تمجید دشمن دل‌خوش نباشند.

وی افزود حاصل بصیرت، آگاهی و تصمیم و انتخاب مدبرانه مردم مجلسی خواهد شد که عصاره شما و در رأس امور باشد.در ادامه در بحث نفوذ نیز که مقام معظم رهبری بیان نمودند باید جدی گرفت که از همه مسئولان و نهادهای امنیتی که در این مسئله مهم که خیلی ها هم از این موضوع در کشور آشفته شدند و این آشفتگی ها بیجا است و باید جدی گرفت. وی درباره برخی نامزدها که بیان میکنند با قدرت که ما با موسوی و کروبی مورد حمایت قرار گرفتیم و همنشین آنها همان کسانی هستند که ساختار شکنی در نظام را اجرا کردند نباید این اتفاق بیفتد و مردم باید هوشیار باشند که چه کسی اصلح و ارزش و ارمان انقلابی را اجرایی  می کند.

امام‌ جمعه دلوار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ناهنجاری‌های اخلاقی در سواحل دریا زیبنده نظام اسلامی و نام شهید رئیس‌علی دلواری نیست، مدیریت واحدی در کنترل سواحل وجود ندارد و برخی مسئولان به‌راحتی از رسیدگی به این موضوع شانه خالی می‌کنند وکسی با شادی و تفریح مخالف نیست ولی همه با بی‌حیایی و هنجارشکنی مخالف هستیم و اجازه هنجارشکنی نخواهیم داد.

وی اضافه کرد: نهادینه شدن جشن نیکوکاری و مشارکت شما در این اقدام خداپسندانه موجب کاهش فاصله طبقاتی و کم‌رنگ شدن فقر و نیازمندی در جامعه مؤثر می‌شود

 

 

.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 23 اسفند ماه 1394
  • 832 بازدید
  • 0 نظر