خوش آمدید

افتتاح پروژه های شهرستان تنگستان با حضور استاندار بوشهر

عبدالکریم گراونداستاندار بوشهر:

با تلاش جوانان نخبه شاهد به ثمر رسیدن تولید بچه ماهی مورد نیاز طرح‌های پرورشی هستیم که جهاد دانشگاهی استان بوشهر پرچمدار این پروژه است.


به گزارش خبر ساحلی،با حضور استاندار بوشهر پروژه ها شهرستان به بهره برداری رسید و یک واحد تکثیر و پروزش ماهی در منطقه زیست فناوری دلوار کلنک زنیی شد.

عبدالکریم گراوند صبح امروز در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های تنگستان با اشاره به افتتاح و آغاز ساخت طرح‌های عمرانی و اقتصادی در هفته دولت اظهار داشت: در این هفته 2400 میلیارد تومان طرح عمرانی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که 1400 میلیارد تومان آن پروژه افتتاحی است.

وی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی، چرخ توسعه در نقاط مختلف استان در حرکت است افزود: اجرای این پروژه‌ها در شرایط سخت  اقتصادی و اعتباری اجرا شده که امروز در هفته دولت شاهد افتتاح آن هستیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم اتحاد و همدلی در توسعه و پیشرفت افزود: روند توسعه و پیشرفت در استان بوشهر ادامه دارد و در این راستا طرح‌های مهمی اجرایی و وارد مدار بهره‌برداری شده است.

گراوند از بومی سازی تولید بچه ماهی  مورد نیاز پرورش دهندگان در کشور خبر داد و بیان کرد: با تلاش جوانان نخبه شاهد به ثمر رسیدن تولید بچه ماهی مورد نیاز طرح‌های پرورشی هستیم که جهاد دانشگاهی استان بوشهر پرچمدار این پروژه است.

وی، با تاکید بر بهره جستن از ظرفیت‌ها و تامین نیازها با حمایت از تولید داخل گفت: این مهم نشان از استقلال اقتصادی و تولیدی است که با تلاش  جوانان خلاق و نخبه ایران اسلامی محقق شده و در این راستا هر کشوری توانمندتر باشد آسیب‌پذیری آن کمتر است.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه طرح‌های سد سازی در شرایط سخت اقتصادی کشور اجراء شده است افزود: در استان بوشهر سدهای مختلفی در راستای تامین آب آشامیدنی و کشاورزی اجرایی شده که تعدادی از آنها از جمله  سد خاییز تنگستان تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

گراوند با تاکید بر نقش مهم سد خاییز در تامین مطالبات مردم افزود: این سد  نقش مهمی در توسعه اقتصاد و کشاورزی تنگستان به ویژه حل مشکلات نخل‌داران دارد.

گزارش تصویری:


  • 252 بازدید
  • 0 نظر