خوش آمدید

اصلاح طلبان معتدل، ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان را حذف کردند

اصلاح طلبان معتدل، ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان را حذف کردند

جدی ترین حرکت حامیان روحانی در بوشهر رقم خورد؛


جدی ترین حرکت حامیان روحانی در بوشهر رقم خورد؛
ساحلی: عصر روز پنج شنبه در خانه معلم بوشهر جدی ترین رفتار سیاسی اصلاح طلبان حامی استاندار بوشهر رقم خورد.
به گزارش ساحلی پس از تنش هایی که اخیرا بر اثر تندروی برخی اصلاح طلبان در سطح استان روی داد؛ عصر روز پنج شنبه، پنجم تیرماه 93 نشستی بین اصلاح طلبان استان بوشهر در خانه معلم این شهر برگزار شد که بر اساس آن پنج تن از اصلاح طلبانی که اخیرا با تندروی های خود بیشترین حاشیه و تنش را در بین اصلاح طلبان استان ایجاد کردند، از این جبهه کنار گذاشته شدند.

گزارش ساحلی حاکیست، برخی از اصلاح طلبان حامی دکتر روحانی با ابراز ناراحتی از بعضی تندروی ها در استان ضمن کنار گذاشتن این افراد از سایر اصلاح طلبان خواستند از تندوری و ایجاد تنش در فضای سیاسی استان خودداری کنند.

بر اساس این گزارش، گفته می شود در بین خط خوردگان نام دو مدیرمسئول هفته نامه های استان، مدیر یکی از سازمان های حاشیه دار بوشهر، مدیر یکی از کانون های تبلیغاتی شهر و یکی از مسئولین ستاد اصلاح طلبان استان دیده می شود.

در این جلسه همچنین نمایندگانی از اصلاح طلبان شهرستان های استان طی سخنانی از تنش های پیش آمده در هفته های اخیر ابراز ناراحتی کرده و دقایقی به ایراد سخن پرداختند.

گزارش ساحلی حاکیست، برخی از اصلاح طلبان از رانت های داده شده توسط یکی از سازمان ها به اشخاص خاص در جهت حاشیه سازی و به تنش کشاندن استان در سال های اخیر به شدت ابراز گلایه کردند.

اکنون باید منتظر ماند و دید واکنش اخراجی ها نسبت به رفتار اعتدالیون چه خواهد بود و آیا این گروه در هفته نامه ها و سایت های خود سیاست سکوت را درپیش می گیرند یا منتقدین خود را آماج حملات رسانه ای خود قرار خواهند داد؟

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 7 تير ماه 1393
  • 565 بازدید
  • 0 نظر