خوش آمدید

اشتغال 120 مددجوی کمیته امداد کنگان در پارس جنوبی

اشتغال 120 مددجوی کمیته امداد کنگان در پارس جنوبی


 
اشتغال 120 مددجوی کمیته امداد کنگان در پارس جنوبی
 ساحلی :رئیس کمیته امداد کنگان از اشتغال 120 مددجوی کمیته امداد کنگان در پارس جنوبی خبر داد.
مراد شمس‌الدینی بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کنگان اظهار داشت: کمیته امداد در راستای ایجاد اشتغال پایدار اقدامات ارزشمندی برای مددجویان و افراد تحت پوشش انجام داده است.
 
وی افزود: یکی از مهم‌ترین رویکردهای کمیته امداد امام خمینی در حمایت از خانواده‌های تحت حمایت، اشتغالزایی برای آنها و خودکفایی مددجویان است.
 
رئیس کمیته امداد کنگان، فعالیت‌های کمیته امداد را در بخش آموزش اشتغال به‌صورت کوتاه مدت و بلند مدت به میزان 609 نفر اعلام کرد و گفت: این آموزش‌ها نقش مهمی در اشتغال‌زایی داشته است.
 
شمس‌الدینی از اشتغال 120 مددجوی کمیته امداد کنگان در پارس جنوبی خبر داد و بیان کرد: در بحث اشتغال و کاریابی که با افتتاح دفتر اشتغال و کاریابی در محل معاونت اشتغال و کاریابی سازمان منطقه ویژه انجام شده پیگیر اشتغال فرزندان تحت حمایت امداد بوده و در سال 92 تعداد 120 نفر در شرکت‌های منطقه مشغول به‌کار شده اند.
 
وی یادآور شد: همچنین از محل اعتبارات بانکی نیز 287 فرصت شغلی ایجاد و اعتبارات به میزان 100 درصد جذب شده است.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان کنگان از روسای بانک‌های عامل شهرستان‌های کنگان و عسلویه که در پرداخت تسهیلات به مددجویان با این نهاد همکاری داشته‌اند تقدیر کرد.
 
شمس‌الدینی افزود: در مجموع در یکسال اخیر مبلغ 15 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات بانکی و امدادی در سرفصل اشتغال و کارآفرینی توسط این اداره هزینه شده است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 30 تير ماه 1393
  • 781 بازدید
  • 0 نظر