خوش آمدید

استان بوشهر رکورددار زمین خواری معرفی شد!

خبرساحلی: خبر رکوردار شدن استان بوشهر در زمین خواری در چند روز گذشته در رسانه های استانی و کشوری بازتاب گسترده ای داشت.

به گزارش "خبرساحلی" چند روز قبل معاون حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، استان بوشهر را به همراه چند استان دیگر رکوردار زمین خواری معرفی کرد.

در مصاحبه ای که تقی عموزاده با یکی از خبرگزاری ها انجام داده بود، آمده است: استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان و بوشهر رکورددار زمین‌خواری در کشور هستند.

البته چندی پیش نیز "خبرساحلی" با انعکاس مطلبی از استاندار بوشهر خواسته بود در راستای سالم سازی محیط های اداری با رانت خواری ها، جعل مدارک و ویژه خواری ها در چند اداره استان برخورد کند.

در این گزارش "خبرساحلی" که با تیتر "در راستای سالم سازی محیط های اداری؛ آقای استاندار! به رانت خواری، جعل مدارک و ویژه خواری در چند اداره استان پایان دهید" منعکس شده بود به وجود معضلاتی مانند جعل مدارک تحصیلی، تبعیض بین کارکنان ادارات، اختلاف حقوق و مزایا بین کارمندان معمولی و نورچشمی ها و چند مورد دیگر اشاره شده که انتظار می رفت دکتر سالاری با بررسی موضوع، برخوردی قاطع و سریع داشته باشد.

البته بر اساس شنیده ها فعالیت هایی توسط استاندار بوشهر در راستای پیگیری و بررسی گزارش های منعکس شده صورت گرفته است اما انتظار مردم و افکار عمومی، برخورد فوری با معضلاتی است که سیستم برخی ادارات استان را ناکارآمد کرده است.

اگرچه انعکاس گزارش قبلی توسط "بوشهرنیوز" به مذاق برخی خوش نیامد و با تهدید سعی کردند صورت مسئله را پاک کنند اما مصاحبه چند روز قبل معاون حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با رسانه ها و خبرگزاری های ملی دلیل محکمی بر ادعای "بوشهرنیوز" بوده که امیدواریم استاندار بوشهر هر چه سریع تر نسبت به پیگیری، بررسی و برخورد با متخلفین اقدام کند


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 18 فروردين ماه 1393
  • 615 بازدید
  • 0 نظر