خوش آمدید

استارت بلوار گورکات بخش دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:

استارت و بهره برداری پروژه محور گورکات از مطالبات مردم این حوزه در اولویت فرمانداری تنگستان و بخشداری دلوار بوده که با همت معاونت عمرانی استانداری و فرمانداری شهرستان تنگستان نیاز بود هرچه سریع تر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

به گزارش خبر ساحلی،آئین مراسم گلنگ زنی فاز اول محور گورکات از روستای گورک مزارحسینی،دژگاه و کله بندی صبح امروز با حضور معاونت عمرانی استان،فرماندار و معاون برنامه ریزی فرمانداری تنگستان،نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ،مدیرکل بنیاد مسکن استان،بخشدار دلوار و دیگر مدیران مربوطه و اعضای شورای اسلامی و دهیاران در میدان ورودی این محور برگزار شد.

بخشدار دلوار در این مراسم بیان نمود:با اجرای این پروژه سه امر مهم بازگشت معکوس مهاجرت شهر به روستا ، توسعه اقتصادی روستاها و روانسازی ترافیک محور مذکور انجام خواهد شد.

ایشان یادآور شدند:مطالعات و نقشه برداری این پروژه پس از یک سال با برگزاری جلسات هم اندیشی و فنی توسط بنیاد مسکن و مشارکت دهیاران انجام گردیده که امروز آغاز و بزودی با بهره برداری تقدیم مردم این حوزه خواهد شد.

بخشدار دلوار افزود:اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان ،درامدهای دهیاریها و مساعدت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تامین خواهد شد.

گزارش تصویری:


  • 651 بازدید
  • 0 نظر