خوش آمدید

اختصاص یک میلیارد ‌برای تهیه جهیزیه نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد بوشهر

اختصاص یک میلیارد ‌برای تهیه جهیزیه نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد بوشهر


مهندس رزاق منش مدیرعامل بانک کشاورزی ‌استان بوشهر خبر داد:
اختصاص یک میلیارد ‌برای تهیه جهیزیه نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد بوشهر

مدیرعامل بانک کشاورزی ‌استان بوشهر از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تهیه جهیزیه نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد این استان خبر داد.

مهندس محمد‌حسین رزاق منش ظهر امروز در نشست با مدیرکل و معاونان کمیته امداد بوشهر با بیان اینکه بانک کشاورزی و کمیته امداد هدفی جز خدمت به مردم ندارند، افزود: بانک کشاورزی تلاش می‌کند تا همیشه در کنار کمیته امداد‌ به فقرزدایی و توانمندسازی خانواده‌ها با ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات گام بردارد.

رزاق منش با بیان اینکه بانک کشاورزی در امر ازدواج دختران خانواده‌های زیرپوشش روستایی با نگاهی خیرخواهانه و ترویج فرهنگ کمک به تهیه مایحتاج نوعروسان تحت حمایت وارد عمل شده است، اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث‌ بانک کشاورزی مبلغ یک میلیارد ریال برای تهیه جهیزیه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد‌ پرداخت خواهد کرد.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر نیز با اشاره به ضرورت تعامل کمیته امداد و بانک کشاورزی گفت: این تعامل زمینه خدمات بیشتر و بهتر را برای مددجویان کمیته امداد فراهم می‌کند.

احمد لطفی با تقدیر از همکاری و مساعدت‌ همیشگی بانک کشاورزی با مجموعه کمیته امداد افزود: بانک کشاورزی همواره در امر خیر و خداپسندانه پیشگام بوده و تعامل خوبی با کمیته امداد ‌داشته است.

وی از مجموعه بانک کشاورزی به عنوان یک مجموعه پر‌تلاش، مسئولیت‌پذیر و خدمتگزار آحاد جامعه به خصوص جامعه محروم و زیرپوشش کمیته امداد یاد کرد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394
  • 743 بازدید
  • 0 نظر