خوش آمدید

اختصاصی خبر ساحلی ؛ عباس زاده :سارقان طلافروشی دلوار شناسایی شدند

اختصاصی خبر ساحلی ؛ عباس زاده :سارقان طلافروشی  دلوار شناسایی شدند

حوالی روز (سه شنبه) سال قبل در تاریخ 29 اسفند  3 نفر با جعل عنوان و پوشش پلیس آگاهی به منزل محمد یزدی طلافروش شاغل در شهر دلوار رفته و با ادعای اینکه بخشی از جواهرات مغازه وی سرقتی تشخیص داده شده و باید به بررسی آن بپردازند، او را به مغازه اش کشاندند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر می گوید: سارقانی که با جعل عنوان و پوشش نیروی انتظامی اقدام به اغفال طلافروش دلواری و سرقت مغازه وی کرده اند، شناسایی شده و به دنبال دستگیری شان هستیم.

به گزارش خبر ساحلی ؛ حوالی  (سه شنبه) سال قبل در تاریخ 29 اسفند نفر با جعل عنوان و پوشش پلیس آگاهی به منزل محمد یزدی طلافروش شاغل در شهر دلوار رفته و با ادعای اینکه بخشی از جواهرات مغازه وی سرقتی تشخیص داده شده و باید به بررسی آن بپردازند، او را به مغازه اش کشاندند.

برپایه این گزارش، پس از حضور طلافروش در مغازه و باز کردن گاو صندوقش، سارقان با اسپری وی را بیهوش کرده و پس از جمع آوری طلاهای موجود، به انتقال مغازه دار به خودرو، از صحنه متواری می شوند.

گفته می شود سارقان این طلافروش را با خود به دشت ارژن فارس برده و آنجا رها کردند تا اینکه نهایتا وی موفق شد اواخر سه شنبه شب ماجرا را به خانواده اش و پلس اطلاع دهد.

  متهمان با جعل عنوان پلیس 11 کیلوگرم طلا از این مغازه سرقت کرده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص این حادثه گفت: متهمان با اغفال مرد طلافروش دست به این حرکت زده اند، اما پلیس با بررسی های تخصصی آنها را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری شان هستیم که خبرهای ان بزودی منتشر  خواهیم کرد

سردار عباس زاده افزود: همانند گذشته که وعده دستگیری عوامل سرقت مسلحانه بانک ملی شبانکاره، تیراندازی به طلافروش دوره گرد در شهر بوشهر و برخی دیگر از جرایم خشن عملی شد، این بار هم به مردم استان اطمینان خاطر می دهیم سارقان این طلافروشی شناسایی شده و به دنبال دستگیری آنها هستیم...


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 19 فروردين ماه 1393
  • 761 بازدید
  • 0 نظر