خوش آمدید

آیا مدیرکل آموزش و پرورش استان تغییر می کند؟

بر اثر بروز برخی اختلافات؛

خبرساحلی: آیا حصیری اولین مدیرکلی خواهد بود که چندماه پس از ماموریتش بر اداره کل آموزش و پرورش استان می بایست آن را ترک کرده و جای خود را به دیگری واگذار کند؟

به گزارش "خبرساحلی" اختلافات بین استانداری بوشهر و اداره کل آموزش و پرورش استان بر سر انتصاب مدیر آموزش و پرورش یکی از شهرستان ها موجب شد تا مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در لیست تغییرات قرار بگیرد.

گزارش خبرساحلی ز" حاکیست، پس از آن که حصیری گزینه موردنظر خود را برای مدیریت آموزش و پرورش یکی از شهرستان های استان منصوب کرد و زمانی که وی درصدد برگزاری مراسم معارفه بود از اصغر حصیری درخواست می شود از این انتصاب خودداری کند.

بر اساس این گزارش، گفته می شود آقای مدیرکل با پافشاری بر گزینه خود و پس از کشمکش هایی که از انعکاس آن معذوریم در نهایت مدیر موردنظرش را بر کرسی ریاست آموزش و پرورش این شهرستان می نشاند.

پس از این انتصاب اختلافات بین استانداری و آموزش و پرورش استان بالا گرفته و گفته می شود هم اکنون روابط خوبی بین این دو مجموعه برقرار نیست.

چندی پیش نیز در جلسه ای که استاندار بوشهر با خبرنگاران برگزار کرده بود یکی از حاضرین درخصوص این اختلافات سئوالی را مطرح کرد اما در نهایت این پرسش بی جواب ماند.

اکنون خبر می رسد دامنه اختلافات گسترده تر شده و برخی شنیده ها از احتمال تغییر حصیری از مدیرکلی آموزش و پرورش استان حکایت دارد.

باید منتظر ماند و دید در نهایت اختلافات ایجاد شده بین استانداری بوشهر و اداره کل آموزش و پرورش استان به کجا ختم خواهد شد و آیا حصیری اولین مدیرکلی خواهد بود که چندماه پس از ماموریتش بر این اداره کل می بایست آن را ترک کرده و به شخص دیگری واگذار کند؟
 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 18 فروردين ماه 1393
  • 667 بازدید
  • 0 نظر