خوش آمدید
خبر ساحلی

پیام دعوت مسئولین بخش دلوار از مردم جهت حضور حداکثری در انتخابات 8 تیر

*به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار، حجت الاسلام فریدونی امام جمعه ، سرهنگ پاسدار موسوی فرمانده سپاه امام حسین(ع) ، وحید دژه رئیس دادگاه عمومی بخش، سرهنگ بهنیا فرمانده پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بخش دلوار ، طی پیام مشترکی از عموم واجدین شرایط، جهت شرکت در انتخابات 8 تیرماه چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت بعمل آوردند . متن پیام آنان بدین شرح است.* 

به نام خدا    
در آستانه برگزاری انتخابات پیش از موعد ریاست جمهوری اسلامی ایران هستیم . انتخاباتی که پس از شهادت ناباورانه رییس جمهور مردمی ، جهادی و ولایی و همراهان شهیدش در سراسر کشور برگزار خواهد شد . 
بی شک فردا روز تجلی همدلی ، همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگری است که همانند ادوار گذشته مردمان عزیز ایران اسلامی ، عشق و علاقه و تعصب خود نسبت به این نظام مقدس را به جهانیان نشان می دهند و  این پیام مهم را صادرخواهند کرد که پاسدار خون شهیدان خصوصا شهید جمهور آیت الله رییسی و دیگر شهدای خدمت بوده و هستند و بر آرمانهای انقلاب بیش از پیش ثابت قدم و استوار خواهند ماند .
حضور حداکثری مردم موقعیت‌شناس کشور به‌ویژه مردمان قهرمان و همیشه در صحنه بخش دلوار در پای صندوق‌های رأی، مهر تایید دیگری بر مردمی بودن این نظام  و پیروی از مسیر ولایت فقیه خواهد بود و علاوه بر افزایش سرمایه اجتماعی ، بسترساز ادامه مسیر رو به رشد و پیشرفت کشور و همچنین خنثی‌ کننده توطئه‌های همه دشمنان علی الخصوص استکبار و صهیونیسم جهانی نیز خواهد شد. 
اینجانبان از مردم شریف و  بزرگوار ایران اسلامی ، استان ولایی بوشهر  ، شهرستان تنگستان به ویژه بخش ساحلی دلوار دعوت می نماییم که بار دیگر به ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( حفظه الله ) لبیک گفته و برای عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان ایران، به پای صندوق های رأی آمده و با مشارکت حداکثری خود و انتخاب فردی اصلح با شاخصه ها و مولفه های بیان شده در فرمایشات مقام معظم رهبری ، در تعیین سرنوشت کشورمان سهیم بوده و نقش خود را در این رویداد بزرگ ملی ایفاء نمایند.

  • admin
  • پنجشنبه 07 تير ماه 1403
  • 36
  • 0