خوش آمدید
خبر ساحلی

پیام تبریک بخشدار دلوار بمناسبت هفته جهاد کشاورزی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *کشاورزی پایدار ، بسترساز  ایجاد امنیت غذایی و ضامن سلامت جامعه است .*  

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور، طی پیامی هفته جهاد کشاورزی را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت .
متن پیام ایشان بدین شرح است؛

نامگذاری هفته ای به نام جهاد کشاورزی، بیانگر اهمیت فراوان کشاورزی ‌به عنوان بستر اقتدار و امنیت غذایی کشور و در راستای توجه به این مقوله مهم و  به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کمک به ایجاد ظرفیتهای پایدار کشاورزی در روستاها ،  از بزرگترین دست آوردها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود . 
نقش ارزشمند کشاورزی در تمام ادوار و اعصار از اساسی ترین مولفه های رشد و توسعه در همه اقوام ، فرهنگ ها و جوامع به حساب می آید . 
کشاورزى اساس توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور است و یکى از عناصر مهم در پیدایش تمدن‌هاى ‌بزرگ به شمار می‌آید. ایران اسلامى نیز به عنوان کشورى صاحب تمدن کهن، داراى پیشینه درخشان در ‌زمینه کشاورزى بوده است و امروزه نیز بخش کشاورزی به عنوان یکی از بخش‌های بنیادین نظام اقتصادی ‌کشور با بهره گیری از تمامی ابزارها، نیروهای متخصص و کارآمدترین روش‌ها برای دستیابی به اهداف ‌عالی خود که همانا استقلال، ایجاد امنیت غذایی و توسعه همه جانبه است، تلاش می‌کند.
اینجانب هفته جهاد کشاورزی را که امسال با شعار "کشاورزی پایدار ، امنیت غذایی " نامگذاری گردیده است به تمامی فعالان ، کشاورزان ، مدیران و مسئولین زحمت کش  عرصه کشاورزی ‌کشور ، استان بوشهر ، شهرستان تنگستان به ویژه بخش دلوار ، تبریک عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که با تاسی از آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران (ره) و ‌رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در ادامه راه سنگرسازان بی سنگر، در جهت ‌خدمت رسانی به مردم و همچنین توسعه روزافزون کشاورزی  استان همواره موفق و سربلند باشید . 

عبدالرضا عالی‌پور 
بخشدار دلوار

  • admin
  • پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
  • 44
  • 0