خوش آمدید

پیام بخشدار دلوار به مناسبت میلاد خجسته حضرت زینب (س) و روز پرستار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *پرستاران مدافعان راستین جبهه سلامت و فرشتگان سپید پوش عرصه خدمت بی منت به هم نوعان خود هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار ، با انتشار پیامی میلاد فرخنده اسوه صبر و پایداری ، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است.

نام حضرت زینب (س) یادآور صبر ، استقامت ، پایداری و پرستاری از آلام و دردهای بی شماری است که زبان از بیان آن عاجز است و قلم از نوشتار آن ناتوان .
وجه تسمیه میلاد اسوه صبر و ایثار به روز پرستار ، نامگذاری زیبایی است که شباهت بی بدیلی در وظایف بانوی کربلا و فرشتگان سپید پوش جبهه سلامت ، گذشت و خدمت به هم نوعان دارد  که همگان را به کرنش و احترام و توصیف وامی‌دارد.  
فرشتگان زمینی که با عشق و علاقه ،تسکین دهنده رنج  بیماران و التیام بخش دردهای دردمندان هستند و همواره تصویرهای زیبایی از فداکاری و گذشت را خلق می کنند .
بی شک پرستاران ، مدافعین راستین جبهه سلامت هستند که در این راه عاشقانه و استوار ایستاده اند و می ایستند و شهیدانی هم تقدیم  این مسیر مقدس نموده اند .
اينجانب ضمن تبريک ولادت باسعادت عقيله بني‌هاشم، حضرت زينب (س) و روز پرستار و گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع سلامت، اين روز را به تمام فعالان و تلاشگران اين عرصه به‌ويژه پرستاران گرانقدر کشور ، استان بوشهر ، شهرستان تنگستان علی الخصوص بخش دلوار تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم و از زحمات و تلاش‌هاي ارزنده اين قشر شريف و زحمت کش ، تشکر و قدرداني نموده ، توفیقات روزافزون و تعالی مقام و منزلت همه پرستاران عزیز را از درگاه ايزد منان مسئلت می نمایم .

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

  • admin
  • يكشنبه 28 آبان ماه 1402
  • 146
  • 0