خوش آمدید

پتروشیمی خارگ استخدام می کند

پتروشیمی خارگ استخدام می کند+شرایط
پتروشیمی خارگ استخدام می کند+شرایط

شرکت پتروشیمی خارگ (سهامی عام) به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود، واجدشرایط زیر را با انجام آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی به صورت قراردادی استخدام می نماید.

 

 

رديف

مقطع تحصيلي

رشته تحصيلي و گرايش

ساير شرايط

محل خدمت

جنسيت

1

ليسانس / فوق ليسانس

مهندسي شيمي - پتروشيمي

آشنايي با نرم افزارهاي مهندسي شيمي و طراحي، آشنايي با زبان انگليسي. افراد با تجربه و داراي سابقه کار در صنايع پتروشيمي در اولويت خواهند بود.

جزيره خارگ

مرد

2

ليسانس / فوق ليسانس

مهندسي عمران - عمران

آشنايي با نرم افزارهاي مرتبط. آشنايي با زبان انگليسي. افراد با تجربه و داراي سابقه کار در پروژه هاي فني و مهندسي در اولويت خواهند بود.

جزيره خارگ

مرد

مهندسي مکانيک - جامدات / طراحي/ سيالات

مهندسي برق / الکترونيک

3

ليسانس

مهندسي متالورژي

آشنايي با نرم افزارهاي مرتبط. آشنايي با زبان انگليسي. افراد با تجربه و داراي سابقه کار در زمينه هاي بازرسي جوش، رنگ، ظروف و لوله هاي تحت فشار و PT.UT.RT.NT در اولويت خواهند بود.

جزيره خارگ

مرد

4

ليسانس

مهندسي شيمي - پتروشيمي / گاز

-----------

جزيره خارگ

مرد

5

ليسانس

شيمي - محض

آشنايي با نرم افزارهاي آزمايشگاه هاي صنعتي، آشنايي با زبان انگليسي. افراد با تجربه و داراي سابقه کار در آزمايشگاه هاي صنعتي در اولويت خواهند بود.

جزيره خارگ

مرد

6

فوق ديپلم

شيمي

جزيره خارگ

مرد

7

ليسانس

ايمني صنعتي

افراد داراي سابقه کار در مشاغل مرتبط با HSE، ايمني صنعتي و تدريس در اين زمينه ها در اولويت خواهند بود.

جزيره خارگ

مرد

بهداشت حرفه اي

علوم تغذيه / غذايي

8

ليسانس / فوق ليسانس

مهندسي برق

داشتن حداقل 10 سال سابقه نظارت در نصب تجهيزات برقي

جزيره خارگ

مرد

مهندسي مکانيک

داشتن حداقل 10 سال سابقه نظارت در نصب تجهيزات مکانيکي

مهندسي عمران - عمران

داشتن حداقل 8 سال سابقه مرتبط

9

ليسانس / فوق ليسانس

تکنولوژي آموزشي / برنامه ريزي آموزشي

-----------

جزيره خارگ

مرد

10

ليسانس

روانشناسي

-----------

جزيره خارگ

مرد

مديريت دولتي / علوم اداري

مهندسي صنايع

11

فوق ديپلم

مکانيک / تعميرات خودرو

-----------

جزيره خارگ

مرد

 
 

شرایط عمومی:
 
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران. اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور. - نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد. - عدم اعتیاد به موادمخدر با تأیید مراجع ذیصلاح - عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی و نهادها - داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم.- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی برای انجام فعالیتهای شغلی طبق تأیید مراکز بهداشت حرفه ای موردنظر شرکت.    

 شرایط اختصاصی:
- داشتن مدرک تحصیلی منطبق بر مفاد مندرج در این آگهی - داشتن دیپلم متوسطه ریاضی- فیزیک برای ردیف 1 تا 4 الزامی می باشد.- حداقل معدل قابل قبول جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری 14 و آزاد 16 می باشد.- حداکثر سن برای دارندگان مدرک کاردانی 26، کارشناسی 30 و کارشناسی ارشد 32 می باشد. - برای ردیف 8، حداکثر سن جهت دارندگان مدرک کارشناسی 38 و کارشناسی ارشد 40 می باشد.   

 مدارک موردنیاز:
- تصویر آخرین مدرک تحصیلی منطبق بر شرایط آگهی بهمراه تصویر دیپلم متوسطه.- تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه توضیحات پیوست باشد) - تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم.- یک قطعه عکس پرسنلی جدید.    

توضیح:
داوطلبان باید اطلاعات موردنیاز ذیل را به ترتیب ذکر شده به طور کامل در یک برگ A4 تایپ نموده و پس از امضاء همراه با سایر مدارک ارسال نمایند.

 اطلاعات موردنیاز: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رونوشت دیپلم متوسطه، آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، نام دانشگاه، معدل کل، وضعیت نظام وظیفه، وضعیت تأهل، نشانی دقیق محل سکونت، شماره تلفن با ذکر کد شهر، کدپستی، تاریخ ارسال مدارک، امضاء.

نحوه ارسال مدارک:

 1- متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک و اطلاعات موردنیاز را در پاکت A4 قرار داده و حداکثر تا 10 روز پس از انتشار این آگهی با پست سفارشی پیشتاز به نشانی تهران- صندوق پستی 317-19615 شرکت پتروشیمی خارگ واحد امور اداری ارسال نمایند.

2- بدیهی است به مدارک ناقص یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده و یا از هر طریق دیگری ارسال گردیده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- شرکت در رد یا قبول هر یک از متقاضیان بدون ذکر دلیل مختار می باشد.

 4- در صورت داشتن شرایط یکسان متقاضیان کار در جزیره خارگ، اولویت جذب با افراد بومی استان بوشهر می باشد.روابط عمومی شرکت پتروشیمی خارگ (سهامی عام)

  • admin
  • شنبه 03 اسفند ماه 1392
  • 9740
  • 5