خوش آمدید
خبر ساحلی

نشست تاسیس اولین تشکل محلی استان در سالم آباد دلوار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اولین تشکل روستایی استان در روستای سالم آباد بخش دلوار ایجاد و فعالیت خود را آغاز خواهد نمود.*

نشست هماهنگی ایجاد اولین تشکل روستایی استان با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر ، بخشدار دلوار و دیگر مسئولین و اهالی محترم روستای سالم آباد در این روستا  برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن تبریک روز جهانی  تشکل‌ ها و مشارکتهای اجتماعی گفت: از همه فعالان و نیکوکاران و فعالان عرصه تشکلها که پیشتازان اجرای برنامه های اجتماعی ، فرهنگی در جامعه هستند کمال تشکر را داریم .
ایشان در ادامه بیان نمود:دفتر سیاسی اجتماعی استانداری اهتمام ویژه در مورد ایجاد اولین تشکل محلی استان را در  بخش دلوار داشتند که جا دارد از زحمات این  عزیزان نیز سپاسکزاری نمود .
عالی‌پور در ادامه نقش جوانان را در ایجاد تشکلها مهم دانست و گفت: حضور جوانان و بانوان میتواند ضمن همراهی، در امر خدمات و برنامه های فرهنگی و اجرایی در روستا ها در کنار دیگر نهادها ، نقش تاثیرگذار و مثبتی باشد .
بخشدار دلوار  تاکید نمودند: تشکلهای اجتماعی می توانند با ایجاد یک ساختار مناسب در تمام زمینه‌ها علی الخصوص عرصه‌های اجتماعی ، فرهنگی ،مذهبی و آموزشی ، همکاری لازم را با دهیاران در روستا و حتی بخشداری  داشته باشند و علاوه بر مطالبه گری بخش از فعالیتهای آنها را نیز در قالب برون سپاری انجام دهند.

گزارش تصویری:

  • admin
  • سه شنبه 24 مرداد ماه 1402
  • 175
  • 0