خوش آمدید

نشست بخشدار دلوار جهت هماهنگی برگزاری انتخابات با شهردار و دهیاران

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *رسالت همه ما تلاش در جهت  برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با مشارکت بالاست.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست هماهنگی بخشدار دلوار جهت برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری با شهردار و دهیاران بخش در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور مجاهد و خستگی ناپذیر حضرت آیت الله رئیسی و همراهانش گفت: شهرداری و دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها همیشه و همواره در همه عرصه ها و مناسبت های ملی و مذهبی ، پیش قدم بوده و مشارکت بالای ۷۸ درصدی در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی نشان از همراهی آنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی است بوده و یقینا در انتخابات پیش رو نیز شاهد حماسه ای جدید و  مشارکت بالا با تلاش شما عزیزان خواهیم بود. 
عالی پور در ادامه بیان نمود: ایجاد بستری مناسب جهت حضور حداکثری مردم و فراهم نمودن فضای رقابت وظیفه همه احاد جامعه است .
بخشدار دلوار در پایان ضمن تشکر از مساعدت های شهرداری و دهیاران بخش در امر برگزاری انتخابات گذشته تاکید نمود که در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم نیز وظیفه همه ما مشخص و ملزم به همکاری با عوامل اجرایی و نظارت ستاد انتخابات بخش هستیم و به فضل الهی شرایطی مساعد را برای شرکت مردم با امنیت و آرامش کامل فراهم خواهیم آورد.

گزارش تصویری:

  • admin
  • چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403
  • 75
  • 0