خوش آمدید
اختصاصی خبر ساحلی:

سردار عباس زاده خبر داد: کاهش 34 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر

سردار عباس زاده خبر داد: کاهش 34 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر
سردار عباس زاده خبر داد: کاهش 34 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش 111 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر طی چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

 

به گزارش  ساحلی ، سردار حیدر عباس‌زاده صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران نقش بسیار مهمی در ایجاد احساس امنیت در سطح جامعه می‌توانند داشته باشند و در استان بوشهر شاهد همکاری بسیار خوبی از سوی خبرنگاران هستیم.

وی ادامه داد: گام‌های بسیار مهمی به منظور کاهش جرایم و افزایش میزان کشفیات جرایم مختلف در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد بهبود شاخص‌های امنیتی در استان هستیم و احساس امنیت افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش 34 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر خبر داد و افزود: استان بوشهر در زمینه شاخص‌های امنیتی بر اساس آمار و ارزیابی وزارت کشور به عنوان بهترین استان کشور معرفی شده است.

وی در ادامه از افزایش 111 درصدی کشفیات جرایم خشن در استان بوشهر خبر داد و گفت: طی چهار ماه نخست امسال شاهد کاهش 16 درصدی سرقت‌ها و افزایش 157 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر هستیم.

افزایش 65 درصدی کشفیات سوخت قاچاق در استان بوشهر

سردار عباس‌زاده با اشاره به کشف یک‌هزار و 562 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بوشهر ی چهار ماهه نخست امسال، افزود: طی مدت یاد شده 162 توزیع کننده سابقه‌دار و حرفه‌ای مواد مخدر توسط ماموران انتظامی دستگیر شده‌اند.

وی ادامه داد: طرح‌های بسیار مهمی در سال جاری برای مقابله و مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اجرا می‌شود که یکی از طرح‌های مهم،‌ پاکسازی کامل استان بوشهر از خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر است که کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش 65 درصدی کشفیات سوخت قاچاق در استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: طی چهار ماهه نخست امسال شاهد رشد 23درصدی کشف سلاح و مهمات جنگی و افزایش 70 درصدی کشف تجهیزات ماهواره‌ای هستیم.

وی با تاکید بر اینکه 98 درصد جرائم خشن استان بوشهر طی چهار ماهه نخست امسال کشف شده است، افزود:در زمینه سرقت‌ها شاهد کاهش 11 درصدی وقوع و افزایش 100 درصدی کشفیات سرقت‌ها هستیم.

  • admin
  • چهارشنبه 22 مرداد ماه 1393
  • 4099
  • 0