خوش آمدید
موضوعات : سیاسی
برگشت آرامش به آموزش بوشهر

رفع کدورت میان استاندار بوشهر و مدیرکل آموزش و پرورش

برگشت آرامش به آموزش بوشهر/ رفع کدورت میان استاندار بوشهر و مدیرکل آموزش و پرورش در دیداری که با زمینه سازی های قبلی جمعی از معلمان با سابقه استان بوشهر شکل گرفت، باعث رفع کدورت استاندار بوشهر از این مدیرکل گردید.

روز گذشته میر شاه ولد مشاور و نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش به همراه اصغر حصیری مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر به دیدار استاندار بوشهر رفتند.

به گزارش  ساحلی ، در این دیدار که با زمینه سازی های قبلی جمعی از معلمان با سابقه استان بوشهر شکل گرفت، باعث رفع کدورت استاندار بوشهر از این مدیرکل گردید.

لازم به ذکر است که در پی ناهماهنگی های اصغر حصیری با حامیان دولت در شهرستان دیلم، فرماندار و استاندار و همچنین خلاف گویی های مدیرکل در انتصاب مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیلم، اختلافاتی میان استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر ایجاد شده بود که در نشست مشترک طرفین این ماجرا ختم به خیر شد.

همچنین خبرها حاکی از این است که تنها دقایقی پس از استعفای بستانی مدیر آموزش و پرورش دیلم، وی به توصیه دکتر سالاری در مسولیتش در شهرستان دیلم ابقا شد.

این جریان نشان میدهد که مسئله چالش بر انگیز در این جریانات، شخص بستانی نبوده بلکه نحوه تعامل حصیری با مسولین باعث اختلاف شده است.

  • admin
  • دوشنبه 01 ارديبهشت ماه 1393
  • 4025
  • 0