خوش آمدید
اختصاصی خبر ساحلی:

راه اندازی مرکز آموزش هوانوردی فوق سبک در بوشهر

راه اندازی مرکز آموزش هوانوردی فوق سبک در بوشهر
راه اندازی مرکز آموزش هوانوردی فوق سبک در بوشهر

معاون امور عمرانی استاندار بوشهرگفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های لازم در نقاط مختلف استان بوشهر مرکز آموزشی، تفریحی هوانوردی فوق سبک در این استان راه‌اندازی می‌شود.

 

به گزارش ساحلی شاپور رستمی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهم گردشگری است اظهار کرد: وجود مردم خونگرم و میهمان‌پذیراستان سبب شده ترغیب گردشگران به استان بوشهر بیشتر شود بگونه‌ای که در فصول مختلف سال شاهد حضور گردشگران در استان بوشهر هستیم.

وی وجود امنیت مناسب در استان بوشهر را سبب ماندگاری گردشگران دانست و تصریح کرد: امنیت در استان بوشهر سبب شده گردشگران با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه‌ای به گردش بپردازند و این مهم افزایش ماندگاری گردشگران در استان بوشهر در پی داشته است.

معاون امورعمرانی استانداربوشهربا تاکید بر این نکته که آب وهوا نمی‌تواند مانع از حضور گردشگران در مناطق شود گفت:  دمای هوا هیچ تاثیری بر حضور گردشگران ندارد و تنها گردشگر به جذابیت و زیبایی مناطق توجه دارد از این نظر لازم است به این مهم توجه ویژه شود.

رستمی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه گردشگری دارد افزود: وجود سواحل زیبای خلیج فارس در استان ، آثار و ابنیه تاریخی منحصر به فرد، مناظر طبیعی و دیگر جذابیت‌ها در استان بوشهر سبب شده در ایام سال گردشگران زیادی از این استان دیدن کنند.

وی با اشاره به اینکه گردشگری در حوزه هوایی باید تقویت شود گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های لازم در نقاط مختلف استان بوشهر مرکز آموزشی، تفریحی هوانوردی فوق سبک در این استان راه‌اندازی می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر افزود: استان بوشهر در نقاط مختلف دارای امکانات فرودگاهی است که مرکز تفریحی هوانوردی فوق سبک می‌تواند در همه نقاط استان راه اندازی کرد.

رستمی خاطرنشان کرد: محدودیتی برای پرواز هواپیمای کوچک در استان وجود ندارد و هواپیماهای فوق سبک برای آموزش وتفریح  می‌تواند مستقر شود.

وی تاکید کرد: این هواپیماها درقالب کاروان‌های آموزشی و تفریحی فعال می‌شود که درسایر فعالیت‌های امدادی ومحیط زیستی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

  • admin
  • چهارشنبه 22 مرداد ماه 1393
  • 4060
  • 2