خوش آمدید
خبر ساحلی:

حرف‌های رونالدو درباره مسی

  حرف‌های رونالدو درباره مسی رونالدو: رقابت با مسی بخشی از زندگی‌ام است/ ۲۰۱۴ یک سال رؤیایی بود
 
رونالدو: رقابت با مسی بخشی از زندگی‌ام است/ ۲۰۱۴ یک سال رؤیایی بود

ستاره پرتغالی رئال مادرید تأکید کرد رقابت با ستاره آرژانتینی بارسلونا به بخشی از زندگی‌اش تبدیل شده است.

خبرگزاری فارس: رونالدو: رقابت با مسی بخشی از زندگی‌ام است/ ۲۰۱۴ یک سال رؤیایی بود
  •  

  کریستیانو رونالدو در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: رقابت با مسی بخشی از زندگی من است. مردم همیشه می‌خواهند ما را با هم مقایسه کنند. آنها مثل مسابقات فرمول یک دوست دارند بین فراری و مرسدس مقایسه کنند. همه این‌ها بخشی از زندگی من است و من به آن عادت کرده‌ام. نه تنها با زندگی در مادرید؛ بلکه زمانی که در منچستر بودم هم می‌دانستم چطور با آن روبرو شوم.

وی ادامه داد: روابط من و مسی اصلاً سخت نیست. ما همکار هستیم و دوستان کاری هستیم و اگر بیرون از دنیای فوتبال با هم ارتباطی نداریم درست مثل این است که با خیلی از بازیکنان چنین ارتباطی نداریم. او تلاش می‌کند بهترین نمایشش را برای باشگاه و تیم ملی کشورش داشته باشد و من هم همین کار را می‌کنم. درجه‌ای از رقابت بین ما است که هر دو می‌خواهیم بهترین عملکردمان را برای تیم‌هایمان نشان دهیم.

ستاره پرتغالی رئال مادرید خاطرنشان کرد: امیدوارم که در سال‌های آینده من و مسی به این چیزها بخندیم. فوتبال یک بازی است، برای گذران وقت و کاری است که دوست داریم انجامش دهیم. فوتبال چیز بزرگی است که همه دوست دارند تماشایش کنند. باید با دید مثبت به این رقابت نگاه کنیم زیرا چیز خوبی است.

وی اضافه کرد: مطمئنا برای بازی در فینال و جام‌جهانی تلاش زیادی کردم. کاملاً آماده نبودم اما این برای من در سطح باشگاهی عالی تمام شد. کارها با پرتغال پیچیده‌تر بود. همیشه همه چیز خوب پیش نمی‌رود. از اتفاقاتی که با مصدومیتم رخ داد، چیزهایی یاد گرفتم اما ناراحت نیستم زیرا برای رئال مادرید که دستمزدم را می‌دهد و همه چیز در اختیارم قرار می‌دهد و پرتغال که خانه من است، بازی کردم.

رونالدو گفت: شاید 2014 از لحاظ فردی و افتخارات تیمی بهترین سال فعالیتم تاکنون بوده باشد اما اگر به 6 یا هفت سال گذشته نگاه کنید، تقریباً در یک سطح بازی کرده‌ام. مطمئناً هیجان‌زده هستم زیرا در سالی که گذشت بیشترین افتخارات فردی و موفقیت‌های تیمی را داشتم و یک سال رویایی بود.

وی افزود: در پایان مسابقات خواهیم دید که این تیم رئال مادرید بهتر یا بدتر از تیم فصل گذشته است. می‌توانید 40 بازیکن برتر دنیا را بخرید و هنوز هم تیم خوبی نداشته باشید. نمی‌گویم بازیکنانی که رئال مادرید خریده در سطح جهانی نیستند؛ اما نمی‌توان تا پایان فصل در این باره نظر داد.

کریستیانو رونالدو تأکید کرد: روابط آنچلوتی با بازیکنانش فوق‌العاده است. سرمربی کارش را بسیار خوب انجام می‌دهد و مرد بزرگی است؛ یک سرمربی عالی و همه ما با او بسیار خوب کار می‌کنیم.

  • admin
  • پنجشنبه 06 شهريور ماه 1393
  • 9483
  • 1788