خوش آمدید
موضوعات : سیاسی, فرهنگی
روابط عمومی بخشداری دلوار

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس

مهندس رستمی بخشدار دلوار روز قدس را امام خمینی (ره) در تاریخ به یادگار گذاشت وراهپیمایی روز قدس  یک امر ملی حمایت از مظلومان فلسطین میباشد.

به گزارش خبرساحلی ، جلسه هماهنگی  راهپیمایی قدس در محل سالن جلسات بخشداری دلوار برگزار شد که سپاه امام حسین (ع) بعنوان دبیر راهپیمایی معرفی شد.

مهندس رستمی بخشدار دلوار در این جلسه بیان کرد:توجه همه مردم درآستانه روزجهانی قدس شرکت دراین راهپیمایی به منظور حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین است و لبیک گفتن به ندای حضرت امام خمینی‌(ره) برای پاس داشتن این روز بزرگ امری ضروری و واجب می‌باشد  وحمایت ازمردم بی گناه و ستمدیده فلسطین هدف اصلی ارزش‌های اسلامی هرمسلمانی است.

وی افزود ، برهیچ کس و جامعه ای پنهان نیست که رژیم آل سعود حامی اصلی صهیونیم درجامعه بین الملل می‌باشد و محور مقاومت با یک روند خاص مبارزه با رژیم آل سعود است و مبارزه با صهیونیسم جز حمایتهای اصلی هر مسامان خواهد بود .

وی خاطر نشان کرد، معیادگاه هر مسلمان هرساله برای حمایت از مردم فلسطین و مبارزه با صهیونیسم روز جهانی قدس و شرکت درآن راهپیمایی بزرگ الزامی است .

بخشدار دلوار ضمن دعوت از تمام اقشار مردم و نهادها  در این روز بزرگ گفت مسیر راهپیمایی در دلوار روز جمعه 11 تیرماه بعداز خطبه ها و نماز جمعه از درب مصلی نماز جمعه تا میدان رشادت شهر دلوار می‌باشد.

گزارش تصویری:


 

  • admin
  • چهارشنبه 09 تير ماه 1395
  • 24844
  • 5087