خوش آمدید
اختصاصی خبر ساحلی ؛

اعلام 5 دلیل اصلی طلاق در استان

اعلام 5 دلیل اصلی طلاق در استان
ساحلی :وی یادآورشد: همچنین پارسال شش هزار و 645 مورد خدمات مددکاری، 72هزار و 986مورد آموزش مهارت های زندگی، چهار هزارو 789مورد آموزش پیش از ازدواج را فراگرفتند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان بوشهر در باره سند کنترل کاهش طلاق گفت: با توجه به تغییر رویکرد زندگی و صنعتی شدن، آسیب های اجتماعی از جمله طلاق نیز روبه افزایش است.

به گزارش ساحلی  کرمی با اشاره به روند افزایش طلاق در استان بوشهر اظهارکرد: با توجه به روند افزایشی آمار طلاق در استان بوشهر برای کنترل، کاهش و راهکارهای عملیاتی آن باید برنامه ریزی اصولی انجام شود.

کرمی اضافه کرد: دراین ارتباط پارسال 812نفر از کسانی که متقاضی طلاق بودند به مراکز مشاوره بهزیستی ارجاع شدند که از این تعداد 148مورد سازش کردند.

وی یادآورشد: همچنین پارسال شش هزار و 645 مورد خدمات مددکاری، 72هزار و 986مورد آموزش مهارت های زندگی، چهار هزارو 789مورد آموزش پیش از ازدواج را فراگرفتند.

کرمی گفت: بسیاری از قسمت های سند کنترل کاهش طلاق دراستان بوشهر هنوز به علت محدودیت اعتبارات عملیاتی نشده که انتظار می رود در این بخش با بهزیستی همکاری شود.

وی افزود: براساس بررسی ها دخالت اطرافیان، اعتیاد، خیانت زوجین، تنفر و طلاق عاطفی از جمله مهمترین علل طلاق در استان بوشهر است.

 

  • admin
  • چهارشنبه 28 خرداد ماه 1393
  • 6266
  • 1