خوش آمدید
  دیدار و تبریک بخشدار و شهردار دلوار به ریاست و کارکنان صنعت و معدن و تجارت شهرستان تنگستان خبرساحلی

  دیدار و تبریک بخشدار و شهردار دلوار به ریاست و کارکنان صنعت و معدن و تجارت شهرستان تنگستان

  درویشی بخشدار دلوار: بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن مجالی است تا در پرتو منویات مقام معظم رهبری، سیاستهای اقتصاد مقاومتی را چراغ راه قرار داده و با همکاری و همراهی بخش دولتی و خصوصی در راستای توسعه استان و کشور عزیزمان ایران اسلامی گام برداریم

  برگزاری کلاسهای غنی سازی اوقات فراغت در بخش دلوار خبرساحلی

  برگزاری کلاسهای غنی سازی اوقات فراغت در بخش دلوار

  حسن درویشی بخشدار دلوار: اوقات فراغت دانش آموزان درفصل تابستان با برنامه ریزی و با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، توسط آموزش و پرورش منطقه دلوار و با همکاری مدیران مدارس ،شوراها و دهیاران روستاها در سراسر اجرا شود. 

  انتصاب روح الله درویشی بعنوان مسئول ستاد نماز جمعه دلوار خبرساحلی

  انتصاب روح الله درویشی بعنوان مسئول ستاد نماز جمعه دلوار

  انتصاب مهندس روح الله درویشی بعنوان مسئول ستاد نماز جمعه دلوار توسط امام جمعه انجام گرفت. با قابلیت بالا  و برنامه ریزی در تمام زمینه های فرهنگی ، ایشان برای سال متوالی به این سمت نیز برگزیده و از زحمات  یکساله ایشان در نماز جمعه شهر دلوار تقدیر بعمل آمد. خبرساحلی ضمن تبریک، برای این بزرگوار آرزوی موفقیت می نماید.

  یادواره شهید عباس صفری در بندر عامری بخش دلوار خبرساحلی

  یادواره شهید عباس صفری در بندر عامری بخش دلوار

  حسن درویشی بخشدار دلوار: برگزاری یادواره شهدا باعث آشنایی نسل جوان و نوجوان با آرمانهای حضرت امام ،آرمانهای انقلاب اسلامی ،تشدید روحیه ایثار و مقاوت و بهره گیری از توان خویش با دستور کار قرار دادن تهذیب نفس و تحصیل علم در امتداد راه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفقیت هایی را داشته باشند.

  محفل انس با قران در گورک کله بندی بخش دلوار برگزار شد خبرساحلی

  محفل انس با قران در گورک کله بندی بخش دلوار برگزار شد

  محفل انس با قران با حضور بخشدار ،فرماندهی سپاه امام حسین ع ، رئیس شورا بخش دلوار و قاریان و گروه تواشیح برتر استانی توسط دهیاری و شورای اسلامی و دیگر عاملین روستا در مسجد روستای گورک کله بندی برگزار شد.