خوش آمدید

200کلاس درس برای گردشگران نوروزی در اهرم و دلوار

200کلاس درس برای پذیرایی از گردشگران نوروزی در اهرم و دلوارآماده است:


به گزارش ساحلی، غلامرضا ترک زاده  درطی جلسه ستاد تسهیلات سفر بخش دلوار افزود: همچنین چهار سالن ورزشی نیز برای اسکان مسافران نوروزی درشرایط اضطراری در شهرستان تنگستان در نظر گرفته است.

وی اضافه کرد: ستاد تسهیلات سفر نوروزی با مسوولیت، محوریت و برنامه ریزی فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان با 9 کمیته بهداشت درمان، امنیتی، پشتیبانی، فرهنگ وهنر، اسکان، تنظیم بازار، حمل و نقل و ترافیک، امداد ونجات، و آمار و اطلاعات شکل گرفته است.

ترک زاد بیان کرد: در ورودی شهرهای شهرستان تنگستان در بخش مرکزی و دلوار پنج پایگاه استفبال و راهنمایی از مهمانان نوروزی متشکل از میراث فرهنگی و گردشگری، جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی شهرستان برای راهنمایی و سایر خدمات مرتبط برای مهمانان و مسافران نوروزی آماده اطلاع رسانی و ارائه خدمات هستند.

وی ادامه داد: در تعطیلات نوروزی بیمارستان شهر اهرم و مراکز بهداشتی و درمانی در تنگستان به صورت تمام وقت آماده خدمات دهی به مهمانان و گردشگران نوروزی خواهند بود.

فرماندار تنگستان اظهار کرد: پایگاه های امداد جاده ای، امدادکوهستانی وامداد دریایی با مسوولیت جمعیت هلال احمر شهرستان و استقرار شش دستگاه آمبولانس در محور های مختلف جاده ای خدمات رسانی می کنند.

ترک زاده گفت: شهرداری های تنگستان درتعطیلات نوروزی به پاک سازی معابر و انتقال زباله های شهری به خارج از محدوده و تجهیز محل های اسکان های نوروزی اقدام لازم را داشته باشند.

وی افزود: درشهرستان تنگستان دردو بخش مرکزی و دلوار بیش از 350 نفر به طور مستقیم از عوامل ستاد تسهیلات سفر هستند و همه اهتمام برای انجام وظیفه میزبانی از مهمانان و گردشگران نوروزی را دارند.

ترک زاده ادامه داد: براساس تصمیم های اتخاذ شده آمار واطلاعات به صورت منسجم و یک پارچه توسط میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هلال احمر، آموزش و پرورش شهرستان به صورت روزانه به فرمانداری منعکس تا پس از پردازش به دبیرخانه ستاد اسکان استان اعلام شود.

وی از دستگاه های اجرایی خواست تا از دادن آمار و اطلاعات ورود مسافران به شهرستان در ایام نوروزی به غیر از دبیرخانه ستاد در فرمانداری شهرستان خودداری کنند.

شهرستان تنگستان با دارابودن جاذبه های گردشگری متعددی و بویژه سواحل ماسه ای به طول 100 کیلومتر در جوار خلیج فارس از مناطق مهم گردشگری در استان بوشهر است.

در این جلسه پرویزشعبانی به عنوان سرپرست بخشداری دلوارمعرفی و از خدمات هدایت الله غلام زاده تقدیرشد


  • 779 بازدید
  • 0 نظر