خوش آمدید

11اسفند روز پیش فروش اینترنتی بلیت نوروزی

"11 اسفند" زمان ‌پیش‌فروش اینترنتی "بلیت نوروزی اتوبوس"/ پیش‌فروش حضوری از "18 اسفند"


به گزارش ساحلی به نقل از خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، پیش‌فروش اینترنتی بلیت نوروزی اتوبوس از فردا "11 اسفند" و پیش‌فروش حضوری نیز از طریق ۱۱۰۰ دفتر فروش در سطح شهر‌ها و پایانه‌های مسافری، از ۱۸ اسفند‌ماه آغاز می‌شود؛ در ایام نوروز ۱۹۵۰۰ دستگاه اتوبوس مسافران نوروزی را جابه‌جا می‌کنند.

پایگاه‌های اینترنتی‌ www.payane.ir ‌و www.mosaferyar.ir برای پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس آماده شده‌اند که البته پیش‌فروش بلیت از طریق سایر ‌آدرس‌های اینترنتی اختصاصی شرکت‌های تعاونی حمل و نقل مسافر و آدرس‌های اینترنتی استانی نیز انجام می‌شود.‌

پیش‌فروش حضوری بلیت اتوبوس در محل پایانه‌های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت سطح شهر شرکت‌های مسافربری برای سرویس‌های هر شرکت تعاونی مسافری انجام می‌شود.

۱۱۰۰ دفتر در پایانه‌ها و مراکز شهری، به مسافران خدمات ارائه می‌دهند و طبق اعلام مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، نظارت بر نحوه عملکرد آنها توسط بازرسان ادارات کل استانی انجام می‌شود.

طبق اعلام رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، طرح جابه‌جایی مسافران نوروزی از ۲۵ اسفندماه ۹۲ آغاز می‌شود و تا‌ ۱۵ فروردین ماه سال ۹۳ ادامه دارد


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 11 اسفند ماه 1392
  • 678 بازدید
  • 0 نظر