خوش آمدید

یک فروند شناور حامل یک میلیارد ریال کالای قاچاق در بوشهر - با هوشیاری کنترل دریایی دلوار توقیف شد

محمدی خبر داد:
یک فروند شناور حامل یک میلیارد ریال کالای قاچاق توقیف شد
بوشهر - خبر ساحلی : معاون اطلاعات فرماندهی دریابانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل یک میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های سرزمینی خبر داد.

وی با اشاره به تلاش‌های فرماندهی دریابانی استان بوشهر اضافه کرد: طرح‌های بسیار خوبی برای شناسایی و کشف قاچاقچیان و متخلفان در اب‌های استان بوشهر صورت گرفته است و نتیجه آن نیز ایجاد فضای ناامن برای فعالیت متخلفان این عرصه است.

معاون اطلاعات فرماندهی دریابانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل یک میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های سرزمینی خبر داد و بیان داشت: این شناور با اجرای یک مرحله عملیات دریایی توسط ماموران دریابانی استان بوشهر شناسایی و توقیف شد.

وی از دستگیری چهار قاچاقچی در جریان توقیف این شناور خبر داد و افزود: بازجویی‌های اولیه از این افراد صورت گرفته است و برای رسیدگی بیشتر تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

محمدی به تشریح چگونگی توقیف این شناور پرداخت و ادامه داد: پس از کسب اطلاع از فعالیت یک فروند شناور باری در امر قاچاق کالا در آب‌های سرزمینی، ماموران اطلاعاتی دریابانی استان بوشهر عملیات اطلاعاتی خود را اغاز کردند.

وی با اشاره به انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی گسترده برای شناسایی و توقیف این شناور، تاکید کرد: این شناور از مبداء امارات متحده عربی وارد آب‌های سرزمینی شده بود که با تلاش ماموران دریابانی شناسایی و توقیف شد و در پست کنترل مرزی دریایی دلوار مورد بازرسی قرار گرفت.

معاون اطلاعات فرماندهی دریابانی استان بوشهر با اشاره به کالاهای قاچاق کشف‌شده از این شناور، بیان داشت: یک‌هزار و 800 عدد ابزار‌آلات، 160 تخته پتو، 150 عدد لاستیک وشش دستگاه یخچال از جمله کالاهای کشف شده از این شناور است.

وی تصریح کرد: از همه توان و ظرفیت برای شناسایی و توقیف متخلفان دریای استفاده خواهیم کرد و همه ماموران این فرماندهی برای تلاش در این زمینه آماده هستند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 3 خرداد ماه 1393
  • 636 بازدید
  • 0 نظر