خوش آمدید

گزارش فیسبوکی استاندار بوشهر از سفر نوبخت به بوشهر+ عکس

گزارش فیسبوکی استاندار بوشهر از سفر نوبخت به بوشهر+ عکس


جزئیات کامل از سفر نوبخت؛
گزارش فیسبوکی استاندار بوشهر از سفر نوبخت به بوشهر+ عکس

خبر ساحلی: عصر پنجشنبه به همراه جمعی از مدیران به استقبال آقای دکتر نوبخت معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به فرودگاه رفتیم، بعد از آن به همراه ایشان به اداره بنادر و دریانوردی رفتیم تا از نزدیک طرح توسعه بندر بوشهر و منطقه آزاد تجاری بوشهر را ببینیم و ایشان در جریان این موضوع قرار گیرند.

به گزارش  خبر ساحلی، استاندار بوشهر در صفحه فیس بوکش نوشت:

حضور دکتر نوبخت معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در بوشهرسلام ، امیدوارم سالی سرشار از شادابی و طراوت داشته باشید.

در هفته ای که گذشت با برخی از وزراء و مسئولین ضمن عید دیدنی، پیگیری هایی هم برای مسائل استان داشتم.

عصر پنجشنبه به همراه جمعی از مدیران به استقبال آقای دکتر نوبخت معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به فرودگاه رفتیم، بعد از آن به همراه ایشان به اداره بنادر و دریانوردی رفتیم تا از نزدیک طرح توسعه بندر بوشهر و منطقه آزاد تجاری بوشهر را ببینیم و ایشان در جریان این موضوع قرار گیرند.

سپس به استانداری برای جلسه شورای برنامه ریزی رهسپار شدیم که در آن جلسه، موضوعات مهمی مانند آزاد راه بوشهر – شیراز، راه آهن بوشهر – شیراز، چندین سد مهم و سایر پروژه های زیر بنایی استان مطرح و تصمیمات مهمی گرفته شد و با توجه به اینکه خبرنگاران نیز به این جلسه دعوت شده بودند، حتما مباحث و تصمیمات مهم آن را پوشش می دهند.

پس از پایان جلسه، با معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به سوی نیروگاه بوشهر حرکت نمودیم تا ضمن بازدید از محلات هلیله و بندرگاه، در جریان فعالیت نیروگاه اتمی نیز قرار گرفته و در مورد مسائل استانی و نیروگاه نیز بحث های مفیدی صورت گرفت.

چند دقیقه ای است که برگشته ایم و اکنون که در حال نوشتن این پست می باشم ساعت از نیمه شب گذشته.

صبح هم به همراه آقای دکتر نوبخت با هلیکوپتر به مراسم سالگرد درگذشتگان زلزله سال گذشته شهر شنبه و روستاهای اطراف می رویم، سپس به عسلویه عازم خواهیم شد.


  • 673 بازدید
  • 0 نظر