خوش آمدید

کلید دولت هم با گذشت سه سال مشکلات را در استان ما حل نکرد

موضوعات : سیاسی

امام جمعه دلوار:

فراموش نكنيم كه اين دولت كليدي به مردم نشان داد و قرار بود ١٠٠ روزه قفل اقتصاد و معيشت مردم باز كند انتظار داريم بعد از قريب ٣ سال مشكلات معيشتي و تورم بيش از اين بر مردم مترتب نشود.


خطبه هاي نماز جمعه اين هفته دلوار:

به گزارش خبرساحلی امام جمعه دلوار با تسلیت ۱۵ رجب سالروز وفات حضرت زینب کبری(س)و سالروز شهادت روحانی مبارز حجت‌الاسلام والمسلمین شاه آبادی و همچنین سالروز شهادت شهیدان سپهبد قرنی و شهید شیرودی ، با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس لطف خدا و امداد های غیبی پروردگار به ملت مومن ایران نقشه های آمریکا و حرکت های برخی وطن فروشان داخلی را بر ملا کرد و دنیا شاهد شکست مفتضحانه شیطان بزرگ و اثبات شکست ناپذیری انقلاب اسلامی شد.

وی افزود۹ اردیبهشت روز شوراها و آغاز هفته شهر و شهروند در نظام اسلامی همه ارکان آن بر اساس تصمیم و اراده مردم ایجاد می شود و شوراها هم نمادی واقعی از مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی است. مردم باید در راستای توسعه جامعه با شوراها همکاری کنند و شوراها هم باید خدمت بی منت به مردم را افتخار خود بدانند و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی با اشاره به اقدام ارزشی و قابل تقدیر بازیکن گلزن بوشهری در لیگ برتر فوتبال کشور مهمتر از افتخاراتی که در عرصه ورزش دارند روحیه ارزشی و فرهنگی ایشان است. اقدام ایشان در دو بازی اخیر که بعد از گلزنی شادی خود را با اظهار ارادت به مقام شامخ اولین شهید مدافع حرم استان شهید احمدی جوان اعلام می کند نشان از اعتقاد راسخ ایشان به ارزش‌های انقلاب اسلامی و خون مطهر شهداست.خصوصا اینکه چند وقت قبل در منزل پدر شهید هم حضور یافتند لازم دانستم از این اقدام ارزشی و انقلابی از طریق تریبون نماز جمعه قدردانی و تشکر نمایم امیدوارم در فضای ورزشی و فوتبال کشورمان بیش از پیش شاهد این اینگونه اقدامات زیبا و ارزشی باشیم .

حجت السلام والمسلمین علی زاهد دوست در پایان خطبه ها از مسئولان درخواست کردراه  چاره اندیشی وضعیت معیشت مردم در خطه ساحلی مردم سالیان طولانی است که از نعمت دریا و از طریق جابجایی کالا امرار معاش می کنند اما متاسفانه امروز بدلیل سوء مدیریت چالش جدی در ارتزاق و معیشت مردم بوجود آمده است. اين وضعيت تعليق در كسب و كار مردم با اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتي سازگار نيست و مسئولان نبايد بيش از اين سكوت كنند بلكه بايد براي حل مشكلي كه خود بوجود اورده اند راه حلي پيدا كنند متاسفانه اين وضعيت حتي بازار را هم تحت تاثير قرار داده است و برخي از كالا ها با قيمت گران تر از قبل به فروش ميرسد فراموش نكنيم اگر در مرزهاي ابي كشور ما امروز امنيتي وجود دارد بخش زيادي از ان مديون مرزنشينان هستيد و اين مردم مرزنشين شايسته بهترين خدمات هستند و فراموش نكنيم كه همين مردم حماسه هاي مدنظر نظام اسلامي را خلق ميكنند همينها انقلابي اند و در صحنه ها مختلف نظام از ٥٧ وقبل ان تا دفاع مقدس و تا به امروز نقش افرين بوده اند.البته فراموش نكنيم كه اين دولت كليدي به مردم نشان داد و قرار بود ١٠٠ روزه قفل اقتصاد و معيشت مردم باز كند انتظار داريم بعد از قريب ٣ سال مشكلات معيشتي و تورم بيش از اين بر مردم مترتب نشود.

 


  • 628 بازدید
  • 0 نظر