خوش آمدید

کلنگ زنی دو مدرسه متوسطه دوم در بخش دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:

 برنامه های شورای آموزش و پرورش دلوار با احداث مدارس در بخش دلوار تحقق یافته است.


به گزارش خبر ساحلی،با حضور فرماندار تنگستان و بخشدار دلوار و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ،مدیرکل نوسازی مدارس و مدیر آموزش و پرورش دلوار ،خیرین مدرسه ساز بخش و استان مدیر بنیاد مسکن شهرستان تنگستان و دیگر مسئولین دو مدرسه کاردانش و هنرستان فنی حرفه ای در دوحوزه شمالی و جنوبی بخش دلوار در روستاهای گورک خورشیدی و بندرعامری کلنگ زنی شد و ازخیرین تقدیر بعمل آمد.

حسن درویشی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش در حاشیه آغاز عملیات اجرایی مدارس شهید ماشالله جمالی در گورک خورشیدی و هنرستان فنی و حرفه ای در بندرعامری دلوار بیان داشتند:یکی از برنامه های مهم و موثر شورای آموزش و پرورش دلوار تشکیل انجمن خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار بوده که تا کنون موفقیتهایی خوبی را بدست آورده است.

وی بیان نمودند:در بخش دلوار و با دستان توانمند خیرین و استفاده از اعتبارات دولتی اعم از تملک دارایی های، نفت و ملی مدارس زیادی احداث،نوسازی و تجهیز گردیده است.

ایشان افزودند،در این راستا کمیته برنامه ریزی شهرستان ،پیگیری های نماینده محترم شهرستان در مجلس، نوسازی مدارس ،انجمن خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار بخش و استان ،ریاست آموزش و پرورش دلوار ،دهیاران و شوراهای اسلامی نقش مهمی را داشته اند.

گزارش تصویری:


  • 1339 بازدید
  • 0 نظر