خوش آمدید

۴۵ کشته و مصدوم در اثر تصادف اتوبوس با تریلی در سمنان

۴۵ کشته و مصدوم در اثر تصادف اتوبوس با تریلی در سمنان


معاون هلال احمر سمنان خبر داد

۴۵ کشته و مصدوم در اثر تصادف اتوبوس با تریلی در سمنان

خبرگزاری ساحلی: معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با اشاره به سانحه تصادف شب گذشته در سمنان از مصدوم شدن ۴۴ مسافر این اتوبوس و نیز کشته شدن یکی از رانندگان آن در این سانحه خبر داد.

به گزارش ساحلی از سمنان، مظفر محمدخانی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اثر این تصادف 44 نفر آسیب دیدند که 42 نفر از آنها به‌صورت سرپایی توسط عوامل هلال احمر و اورژانس مداوا شدند.

وی افزود: متأسفانه یکی از رانندگان این اتوبوس(کمک راننده) بر اثر شدت جراحات وارده، کشته شده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان بیان کرد: ‌یکی دیگر از سرنشینان اتوبوس سانحه دیده، در میان آهن پاره‌ها گرفتار شده بود که نجاتگران هلال احمر با استفاده از ست نجات اقدام به نجات این فرد کردند و فرد محبوس شده، پس از رهاسازی جهت اعزام، به عوامل اورژانس تحویل شد.

محمدخانی با اشاره به اینکه عملیات نجات و سازمان‌دهی این سانحه ساعت 3 بامداد امروز به پایان رسید افزود: در این عملیات، دو تیم عملیاتی هلال احمر شامل یکدستگاه آمبولانس و یک‌دستگاه خودروی ست نجات و چهار نفر نجاتگر و امدادگر در کنار عوامل اورژانس، پلیس راه، نیروی انتظامی، راهداری و شهرداری حضور داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه این سانحه در ساعت 23 و 55 دقیقه شب گذشته در کیلومتر 107 محور دامغان به سمنان اتفاق افتاده است عنوان کرد: در ساعت 23 و 57 دقیقه شب گذشته، ‌با تماس اورژانس 115 با هلال احمر، مبنی بر تصادف اتوبوس با تریلی در کیلومتر 107 دامغان به سمنان، بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه بین شهری آهوان به محل حادثه اعزام شدند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت ماه 1393
  • 831 بازدید
  • 0 نظر