خوش آمدید

کسانی صلاحیت آنها احراز نشده است از زیر سوال بردن نهاد ارزشمند شورای نگهبان که در واقع سنگربان نظام اسلامی است اجتناب کنند

کسانی صلاحیت آنها احراز نشده و یا رد صلاحیت شده اند باید از مجرای قانون نسبت به اعتراض خود رسیدگی کنند و خدای ناکرده از زیر سوال بردن نهاد ارزشمند شورای نگهبان که در واقع سنگربان نظام اسلامی است اجتناب کنند و از شایعه پراکنی و متهم کردن دیگران هم پرهیز کنند.


خطبه های نماز جمعه دلوار،با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا : یکی از مهمترین اقدامات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ولایت پذیری و دفاع تمام قامت و تا پای جان از جایگاه ولایت و امامت در شرایط حساس و مهم بود آن حضرت در برابر جریانهایی که در جهت براندازی اصل اسلام و ولایت بود شجاعانه و به‌موقع ایستادگی کرد و خار چشم جریان ولایت ستیز شد.

به گزارش خبرساحلی امام جمعه محترم دلواربا اشاره به دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدردانی رهبر انقلاب از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۲۲بهمن گفت: دلدادگی مردم به انقلاب و آرمانهای اصلی امام و رهبری مهمترین پیام این حضور آگاهانه بود و اینکه بر سر دشمنان فریاد زدند جدایی مردم از انقلاب و امام و رهبری محال است. مقام معظم رهبری در این دیدار برای دفعات متعدد خطر نفوذ دشمن در مراکز مهم و تصمیم ساز کشور را متذکر شدند بنابراین همه مردم و مسئولان باید به هشدار جدی رهبری توجه کنند و روزنه های نفوذ دشمن را مسدود کنند.

وی افزود همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا دشمن همیشگی و قسم خورده این انقلاب و مردم است و هرگز برای ما قابل اعتماد نخواهد بود و این مسئله را رهبری بارها به ما متذکر شدند و امروز هم در دوران بعد از مذاکرات هسته‌ای در اظهارات مقامات آمریکایی نشانه های بی اعتمادی را به وضوح مشاهده می کنیم شعار مرگ بر آمریکا شعار انقلابی و فراموش ناشدنی ملت ایران است و این موضوع هم به جنایات بی شمار و روحیه عداوت و خصومت آمریکا در برابر ملت ایران برمی گردد و تا آمریکا آمریکاست شعار ما و سخن با تمام وجود ما مرگ بر آمریکاست.

وی با اشاره به فرموده رهبری که انگلیسی‌ها دلشان برای دخالت در کشور ما تنگ شده است گفت: رادیو انگلیس و غرب همواره در مسائل مهم و سرنوشت ساز نظیر انتخابات ملت ما را خطاب می‌کنند و می خواهند به ملتی که راه بیداری و بصیرت به دنیا نشان داده راه و مسیر درست را از نظر خودشان نشان دهند اما ملت آگاه و هوشیار ایران صدای بی بی سی را بی اثر میدانند و آنها را ناکام خواهند گذاشت. در گذشته نه‌چندان دور صدای بی بی سی برخی از این افراد را به باد انتقاد می داد و آنها را به شدت تخریب می کرد اما الان این افراد باید از وجدان خود بپرسند که آنها را چه شده که همان بی بی سی و رسانه های مخالف انقلاب آنها را ستایش می کنند و پررنگ از مواضع آنها حمایت می کنند آیا وقت آن نرسیده که به جمله تاریخی امام راحل رجوع کنیم که فرمود: هر وقت دشمن از شما تعریف کرد باید به موضع گیری خود شک کنید. با اشاره به انتخابات بهترین معیار برای انتخاب حساسیت فرد بر اصول و ارزش‌های مکتب امام و رهبری است. نامزدهای انتخابات باید به مردم و جامعه امید بدهند و از سیاه نمایی و القاء یاس و ناامیدی در جامعه اجتناب کنند. در کمال صداقت با مردم سخن بگویند واز وعده های ناممکن و غیر عملی پرهیز کنند به ارزش‌های اخلاقی پایبند باشند و به جای تخریب رقیب توانمندی و برنامه های کاری خود را به مردم ارائه دهند.

درپایان امام جمعه دلوار خاطر نشان کرد،کسانی صلاحیت آنها احراز نشده و یا رد صلاحیت شده اند باید از مجرای قانون نسبت به اعتراض خود رسیدگی کنند و خدای ناکرده از زیر سوال بردن نهاد ارزشمند شورای نگهبان که در واقع سنگربان نظام اسلامی است اجتناب کنند و از شایعه پراکنی و متهم کردن دیگران هم پرهیز کنند. توصیه به برگزار کنندگان و ناظران انتخابات در دوره های گذشته برخی با ترفند های مختلف از جمله استفاده از پول و خرید و فروش رای به دنبال راهیابی به مجلس بودند خرید و فروش رای و تطمیع رای دهندگان پدیده ای شوم و ناپسند و طبیعتا خلاف شرع است و مسولان باید جلوی رواج آن در این مرحله بگیرند این روش ناپسند در حقیقت خیانت به جامعه و اهانت به شعور و درک بالای مردم بصیر ماست و اگر کسی با خرید رای بر کرسی مجلس بنشیند در واقع کرسی خانه ملت را غاصبانه تصاحب کرده است

 

 


  • 765 بازدید
  • 0 نظر