خوش آمدید

کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بوشهربرگزار می‌شود.ی

نمایشگاه و کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با هدف داشتن جامعه سالم در بوشهر برگزار می‌شود.


به گزارش ساحلی به نقل از بوشهر نیوز مسئول برگزاری نمایشگاه و کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: موسسه فرهنگی هنری فاران نقره‌ای و انجمن علم درخشان، نمایشگاه و کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با هدف جامعه سالم را در مرکز استان بوشهر برگزار می‌کنند.

علی صادقی‌اظهر تصریح کرد: بلیه مواد مخدر و ایدز ویرانگری است که دشمنان با توسل به روش ‌غیر انسانی و شیطانی به دنبال آسیب‌زدن به ملت ما و سست کردن اراده و عظمت و قدرت کشورمان هستند،  آنان خیال می‌کنند با استفاده از اینگونه روش‌ها می‌توانند به مردان و زنان و جوانان کشورمان آسیب بزنند و اراده و انرژی و امید از آنان سلب کنند.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که مردم و جوانان کشورمان برپایی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و آزاده خواهی و کرامت انسانی پیشتاز بودن در این نبرد مهم که فرمایشات مقام معظم رهبری جنگ نرم، تهاجم فرهنگی هستیم، دشمنان می‌خواهند بهترین نیروها و جوانان ملت ما با این روش‌ها از ما بگیرند.

مسئول برگزاری نمایشگاه و کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: با مشارکت و بسیج مردمی بالا در مقابل دشمن خواهیم ایستاد و با پیشگامی خود، همه این عوامل سنگ بر آب خواهیم کرد.

صادقی‌اظهر اضافه کرد: بیماری ایدز و اعتیاد سالانه جان میلیون‌ها نفر را در جهان می‌گیرد و باید پذیرفت این یک افت جدی برای همه اقشار اجتماعی است و وظیفه بر دوش همگان است و همه ارکان و احاد اجتماعی باید در پیشگیری و کاهش آسیب‌های ناشی از آن بکوشند.

وی بیان کرد: در کشور ما مصرف مواد مخدر از شکل سنتی به صنعتی تغغیر کرده است و عوارض ناشی از مصرف این مواد موجب اختلال روحی و روانی و حتی جسمی بر فرد می‌شود که در پایان هم شاهد افزایش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.

مسئول برگزاری نمایشگاه و کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بوشهر بیان داشت: موسسه فرهنگی هنری فاران نقره‌ای و انجمن علم درخشان با مشارکت بالای خود و بهره گیری از پتانسیل و علم پیشگیری، نمایشگاه و کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با هدف جامعه سالم در جهت آگاه‌سازی عموم مردم جامعه به ویژه قشر جوان به مدت هفت روز در مرکز استان برگزار می‌کنند و از همه عموم مردم جامعه دعوت به عمل می‌آید تا با حضور خود در این برنامه فرهنگی بتوانیم جواب گوی نیاز جامعه باشیم.

صادقی‌اظهر اضافه کرد: در این طرح کمیته حمایت و نظارت بر فعالیت‌های فرهنگی هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر، شورای شهر بوشهر و ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر با ما همکاری دارند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 3 اسفند ماه 1392
  • 566 بازدید
  • 0 نظر