خوش آمدید

کارنامه موفقیت آمیز نیروهای انتظامی شهرستان تنگستان

حسن درویشی بخشدار دلوار:

نیروی های مقتدر انتظامی و مرزبانی در عرصه امنیت کارنامه ای موفق و درخشان  در بخش دلوار شهرستان تنگستان داشته اند.


به گزارش خبر ساحلی،حسن درویشی بخشدار دلوار در جمع فرماندهان انتظامی ،مرزبانی و پلیس راه شهرستان و رده های متناظر در این بخش که بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در بخشداری دلوار برگزار گردید افزودند:مردم با تمام وجود خدمات امنیتی و اجتماعی کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی را در این بخش لمس کرده و با اعلام رضایت از زحمات تلاش گران عرصه امنیت قدر دان زحمات این عزیزان بوده اند.
وی افزود : بخش دلوار با جمعیت ۴۰ هزار نفری و قریب به ۱۰۰ کیلومتر مرز دریایی ، اسکله های تجاری و ملوانی و شیلاتی از موقعیت استراتژیک و امنیت خاصی برخوردار است و  مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با همکاری سایر نیروهای نظامی دریایی سپاه و ارتش و مشارکت به بدیل مردم تا کنون باعث افزایش امنیت و اقتدار برای مردم خوب ایران خصوصا بخش قهرمان پرور دلوار شده اند .
ایشان درخصوص رشادت های مرزبانان و نیروهای انتظامی با اشرار گفتند : نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت مرزهای خلیج فارس و مقابله با اشرار با تمام توان جان خود را فدا و شهدایی را تقدیم نظام کرده اند.
وی با قدر دانی از زحمات فرماندهان و نیروهای پلیس راه های خورموج و پلیس راه بوشهر _ برزاجان و پلیس راهور شهرستان گفتند:کاهش تصادفات منجر به فوت در بخش دلوار حاصل تلاش های شبانه روزی پلیس و مشارکت دهیاران بر اساس مصوبات شورای ترافیک شهرستان و همکاری مردم بوده و قطعا حضور پررنگ‌ نیروهای پلیس راه و راهور در شرایط سخت اب و هوایی و خطرات جاده ای موجب آرامش و اطمینان خاطر برای مردم بخش دلوار شده اند .
درپایان این نشست از زحمات فرماندهان انتظامی و مرزبانی شهرستان،رییس پلیس اطلاعات و امنیت انتظامی شهرستان، فرماندهی کلانتری دلوار ، فرماندهان پاسگاه های انتظامی و مرزبانی و پست کنترل های مرزی و دریایی ، پلیس راه و راهور  توسط بخشدار دلوار قدر دانی بعمل آمد.

گزارش تصویری:


  • 897 بازدید
  • 0 نظر